Designy na objednávku POZASTAVENO.

Mysterious Eyes - úvodem

23. září 2009 v 19:17 | Dimitris_ |  Mysterious Eyes
Příběh nejdřív začne vyprávět Grace a pak už bude vypravěč.Možná tam párkrát dám zase Grace ,po případě něikoho jiného ,ale nemám nic takového v úmyslu.
No jo,je tu ten úvod,ačkoli vážně pochybuju že sem někdo chodí. Ale snad časem že...

Nebudu vám sem psát co má ráda,její povahu atd..to se prostě dovíte když budete číst a pak si ji můžete zařadit do jaké škatulky chcete ,nebudu vám sem psát nějaké věci ,které by z ní udělali dokonalou....Prostě ji poznáte postupem času,tak jak to je v našem světě.


Všechno to začalo mým útěkem z domu.Změnila jsem svůj osud,pouhým vylezením z okna…a pak že je to těžký. O mých osmnáctých narozeninách se mi to zdálo jako dobrá příležitost a navíc jsem si útěk plánovala už dlouhou dobu před tím-nebylo co zkazit. Rodiče šli bezstarostně spát a já jednala.Vzala jsem si s sebou jen to nejnutnější a jakmile jsem byla za rohem naší ulice,byla jsem si jistá, že od toho okamžiku se mi změní celý život. Pravda to byla a můj život se snížil na život bezdomovce. Nic jsem nenamítala ,byla jsem ráda i za tu špinavou uličku ve které jsem spávala.Peněz jsem prozatím měla dost,takže jsem hlady netrpěla ,ale bylo mi jasné,že si časem budu muset najít nějakou práci. Rozhodla jsem se že na druhý den se po nějakém tom místě půjdu porozhlédnout. Nevadila by mi recepční,nebo třeba jen prodavačka,i když bych byla radši pracovala na recepci a vyřizovala telefonáty.
Důvod mého úprku je jednoduchý - nenáviděla jsem ten strašný ,snobský a věčně ulízaný život.Neustále poslouchat co máte,nebo nemáte dělat…no řekněte, vás by to neužíralo? Mně ano a rozhodla jsem se pro změnu.Změna nastala ,konečně to byl můj život!


Hector-nic víc,nic míň. Obyvatel malého městečka Red Deer na severu severní Ameriky je pro každého z jeho okolí velkým otazníkem.Nikdo o něm nic neví,možná jen to že si říká Hector. Kolik je mu let? Kde se tu vzal? Kde má rodinu? A co je vůbec zač? - Všechny tyto otázky a ještě mnohem víc ,tvoří jejich názor na něj - "Ten divnej" ,nebo "Ten jinej". Jaké to asi je ,žít sám ,bez přátel,bez rodiny ,bez matky,která by vám poradila kdybyjste už nevěděli jak dál,bez otce ,který by vás chránil před zlem... Hector zná odpověď na mnoho otázek a právě odpověď na tuto otázku je mu zcela nejjasnější.Už mnoho let žije sám,jen se svým stínem.Sám jen se svými myšlenkami. Nebudu vám ale už déle hrát na city a přejdu Hectora-toho neznámého,toho divného a toho jiného bez dalších poznámek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz