Designy na objednávku POZASTAVENO.

to Beyond Dead - úvod

23. září 2009 v 19:19 | Dimitris_ |  to Beyond Dead
Leithovi Winterpoolovi je 18 let. Žije v Texasu na Arden Road ve starém hradě se staršími. Leith nikdy nechtěl dělat to,co prováděla jeho rasa. Nikdy nechtěl být narušitelem,stvůrou ,vrahem... Ale neměl na vybranou-osud si nevybírá a smrt také ne. Byl moc mladý na to,aby skončil zakopán na hřbitově v černé rakvi a byl dost starý na to,co může být po smrti. Mnoho z nás si myslí,že po smrti je nicota,zatracení...nebo o tom raději vůbec nepřemýšlejí.Pravda je ,že po smrti je mnoho cest po kterých se dá jít. Některé jsou pohádkové,jiné zodpovědné ...ale jsou i nedobrovolné.Takové,na které můsíte sejít i když nechcete. Říkáte si ,že alespoň po té smrti by jste si mohli vybírat? Můžete ,pokut vás nezastihne stejný osud ,jako Leitha. Zkoušel už všelijaké metody na navrácení do světa živých v lidské podobě, s lidskými city a s lidským ponarozuměním.Nic nevyšlo.Jednu dobu se pokoušel i úplné vyžíznivění,ale jakmile byl v té zlomové části,jeho instinkty ho překonaly a on se vydal na lov. Chtěl být jiný. Co by dal za život malého mravence,velkého slona nebo divokého koně. Přál si a doufal v zázrak,ale pro jeho druh Bůh neexistuje.
Maybe Riwers...16-letá mladá dívka,která se musí starat o celou rodinu. Rodiče se před třemi lety záhadně ztratili a ona zůstala se svým desetiletým bratrem Andrewem sama.

Ani v minulosti nebyli nijak bohatí,ale měli alespoň rodiče,kteří chodili do práce a vydělávali peníze. Maybe je teď odkázaná na své dobré sousedy ,kteří jí posílají na podoporu peníze a sem tam přinesou i jídlo. Vědí,že kdyby byla Maybe nucena zavolat policii,odvezli by je do dětského domova a adoptivní rodiče by si je - oba dva - nemuseli chtít vzít. Vědí,že by to ani jeden z nich nesnášel dobře,protože jsou spojeni velmi silným poutem ,které by se v tomto případě roztrhlo.
Maybe nemá čas na žádnou zábavu, je neustále v jednom kole.Vaření,starání se o dům,pomáhání s domácími úkoly Andymu,uklízení... Ani dříve nechodila do školy-bylo rzhodnuto,že studovat půjde Andrew a tak to bylo.Maybe učila její matka a vedla ji spíše k domácnosti.Její osud byl napsán nesmazatelným písmem,dokut nezmili rodiče. To byl osud dvou sirotků zcela zpřeházen a stal se nejistým.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz