Designy na objednávku POZASTAVENO.

Vůle - úvod

23. září 2009 v 19:19 | Dimitris_ |  Vůle


Tohle je Euri.Eurimu je krátce 17 let a už se připravuje na vlastní život,protože po základní škole,musí odejít z domu. Matka o něj nemá zájem a nechce utrácet peníze ,zavěci ,které k životu potřebuje. Euri už je zvyklí na nadávky a ovinění.Matka mu dává za vynu,že od nich jeho otec odešel.Popravdě si to ale zavinila ona sama.Chodila pozdě domů,flirtovala kde s kým a to v jeho otci vzbuzovalo pochyby. Euri odchod svého otce snášel dost zle,jednu dobu se dal i na alkohol a jednou zkusil i lehkou drogu,ale věděl,že jako závislák by byl k ničem. Přestal tedy pít a začal se prát s realitou.S tou ,která nemá s ničím a s níkým slitování.

Belicia ,jinak také Bella ,Eli nebo Cia.Belle je 18 let a žije s přáteli v opuštěném skladě.Rodiče ji vyhnali z domu ,když jí bylo 14 a až do 15 let ,žila na ulici. Jednou při procházce narazila na Syliniho a Ilirru a dala se s nima do řeči.Po pár dnech jí Sylini nabýdl azyl a ona jeho nabýdku přijala. Nastěhovala se tedy do skladu a začala žít život dospělých,ale stále trpících dětí. Častokrát jí přepadávaly debky a existovala pro ni jen jedna možnost ,jak se jich zbavit.Začala brát drogy a tím se zbavila nechtěných pocitů.Společně s Linim (Sylini) se pouštěli do různých testování nových látek ,na které jim obstarávala peníze Lirra.Ciu nikdy nenapadlo,že by se její život mohl změnit a ani o to nestála,vyhovovaly jí stavy ,kdy se její duše vytratila z těla a začala putovat.

Sylinimu je osmnáct let a šest měsíců.Je z celé party nejstarší ,ale nedá se říct ,že by byl nejchytřejší.Nerad mluví o své minulosti a nikdy neřekne nic víc,než že žil na Kubě. Lini je známí lamač dívčích srdcí,už od nastěhování Belicii se ji snaží dostat ,ale ona odolává.Poddává se mu jen tehdy,když nedokáže rozumně přemýšlet. O jeho pozornst a lásku stojí ze všech nejvíc Ilirra,ale on ji nevidí. Co je pro něj nejdůležitější ? Jednoznačně fet. Nedokáže si představit život bez něj a to je jediná vlastnost ,kterou má společnou s Bellou.

Ilirra jinak známá také jako Lirra,nebo Larra.Liře bude za tři dny 18 let a už se nemůže dočkat.Lirr pochází z bohaté rodiny a může si tedy dovolit sponzorovat Liniho a Bellu. Drogy jí nic neříkají,ráda poslouchá Syliniho popisování jeho halucinací ,ale nerozplívá se při tom nad jejich zvláštností,nýbř nad Liniho pohledem a hlasem. Někdy si Lirra připadá jako vzduch..jak to nejčisčí sklo.Někdy volá ,ale nikdo ji neslyší.Ona je ta opuštěná. Když je jí do pláče ,nemá nikde podporu,když jí někdo nadává,nemá zastání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz