Designy na objednávku POZASTAVENO.

Březen 2010

1. Kresby

29. března 2010 v 18:39 | Limi |  Limi kreslí ;)
Když se nudím..tak si kreslím :).. Nebo..mám špatnou náladu - vykreslím se z ní.. A sem dávám pár svých kreseb ..mám se ještě co učit ;).

13
14
15
16
17

Nápad..

21. března 2010 v 20:19 | Limi |  Básnění a snění
Mě totiž také někdy něco napadne :D ..a zorvna včera mě napadl krátký veršík..ani nevím jak ;)..

"V koutku srdce-doufá-,že přežije..Rozum marně zoufá..srdce už pro něj nebije."Lady Hell - 2.

21. března 2010 v 13:13 | Limi |  Lady Hell
Tak jsem se tedy dokopala :)) :D ..Je to ale kratší ;)

Kdyby..

17. března 2010 v 16:54 | Limi |  Co se mi líbí ->
http://fc01.deviantart.net/fs43/f/2009/089/8/5/85ea4271abd1819df96af81a536936cc.jpg


Kdybys tak…
…jen úsměvem řekl odpusť,
Pohledem pohladil tvář,
Slovy řekl,
Že nezapomeneš víc.

Kdybys mohl…
…přijít a obejmout,
Odvést mě na konec Tmy,
Otevřít srdce,
Jen povědět
Mám Tě rád.

Kdybys chtěl…
…otřít mi slzy z lýce,
A smíchem setřít smutek srdce.
Víckrát neopustit,
A byl při mně.
Tak jako tehdy,
Jen si zapomněl.

Kdyby se dalo…
…vrátit čas a říct to,
Co zůstalo nevyslovené.
Kdyby si dokázala tehdy uvěřit
A nenechat mě v černé jámě.
Vzpomínek Našich dní.
A slz nevysušených.

Víš,že já,
Odpustila by jsem Ti.
Všechno co jsi směl,
A neudělals.
Jen jedno slovo z tvých
Očí,
Rukou,
Rtů,
A já…
By jsem znova uvěřila.

Ale Ty…jsi pryč.


(neni to ode mě :))

Marijááánka,marijáánka xD

16. března 2010 v 20:41 | Limi |  Ostatní
Čautééé :) ..
Tak jsem byla ve škole a nějak mě napadl dotaz,který chci vložit sem ..Takžee :D pozooor :D
Chci se zeptat : Jste pro ,aby se marihuana zlegalizovala?? :P

Stráášně se to na tenhle blog nehodí :D ..ale zajímá mě Váš názor ;)...


Stesk...?Chce to změnu ;)

15. března 2010 v 20:14 | Limi |  the Moments
Opět jsem se potřebovala vykecat ;)

Ještě před chvílou jsem seděla na zastávce a čekala na 139-tku. Počasí je pořád na nic…stále sněží ..teplo nikde :(. Třásla jsem se zimou.Ale nebyla to jen zima,co třásla mým tělem…Ne…byl to vztek ,smutek…ale bohužel i stesk. Stýskalo - a stále se mi stýská po těch slovech :o( .Jak postupem času poznávám,nechybíš mi ani tak moc Ty,jako právě ty dvě slovíčka… Nejspíš je to tím,že je krásný,když Ti to někdo řekne,nebo napíše…Cítíš,že je o Tebe zájem…že Tě někdo má rád.
Před zastávkou zastavil autobus-můj spoj…Tak a jede se domů. Smích tří kluků,sedících poblíž,by mi jindy i ten malý úsměv vyčaroval,v tu chvíli jsem ale neměla nejmenší chuť k úsměvu…ani k tomu letmému. Pohledem jsem sledovala přírodu a velké bílé vločky za sklem. Už kolik lidí mi říkalo,že i při smíchu mám smutné oči…chtěla bych to změnit :o(. Třeba…kdybych trávila víc času se Sally a Lím..nebo konečně šla ven i s "bráškou"..třeba by se to změnilo.Můj život by dostal větší smysl…ne,že jen ráno vstanu,namaluju oči ,abych byla aspoň trochu k světu …hodinová cesta do školy…zas ty stejní lidi,který potkávám po celý týden…škola a po škole zase domů…
Nejradši bych hodila tašku do kouta,vzala tužku a papír a vylezla na střechu našeho paneláku. Posadit se tam,nechat se ovávat větrem (v létě ;o)) ,nechat odfouknout ty vzpomínky a dát volný průchod mé fantazii…Konečně být blíž nebi O:o)..
Chvilka pobytu ve výtahu …měla jsem pocit,že omdlim-ještě ,že bydlím v prvním patře.
Odemkla jsem dveře do našeho malého bytu.Podle bot poznám,že je tu brácha.Celá šťastná ;). Tak a končí další den …;) Fakt s tím musím něco udělat :o).


Líbí se mi..;)

13. března 2010 v 17:46 | Limi |  Ostatní

Né že bych v něm jela ..Ale tenhle track se mi líbí ;) ..Tak možná i Vám:P.

Proto!

13. března 2010 v 16:23 | Limi |  the Moments
Je to určeno na jednu osobu ..která o tomhle blogu stejně asi nemá ani šajna ..Ale nevadí..;)

-


Chápu,že to muselo skončit… Všechno má svůj konec. Ale proč se tedy ptáš teď Ty mě "proč?"… Vím já??? ..Já Ti nedala sbohem ..nechtěla jsem ,abys byl jen kamarád. A teď já se omlouvám Tobě !...Za to,že už nedokážu být kamarádka…Tys mi ublížil a já se Ti ještě omlouvám! … Jak hloupá jsem,že ..? Že prý na toho,koho jsi někdy miloval v životě nezapomeneš… a víš co bych si přála? Abych zapomněla! Ale ne ,abys Ty zapomněl na mě ..ne ..Tobě bych každý den před spaním všechny Ty Tvoje slova vrhnula před oči…abys věděl,proč. Dobře ..chápu,že se zkrátka zamiluješ do někoho jiného..Ale bylo by od Tebe hezký,kdybys mi to prostě řekl a ne všechno možný,jen ne pravý důvod. Ještě pár dnů před tim,než jsi to napsal,psal jsi mi zase ten dlouhý román.Jojo..při čtení těch slov jsem se tak usmívala ..Mm..bejvávalo ;). Takže teď ,když dovolíš,bych strašně ráda zapomněla ..Ne na všechno ..ale na ten hnusný konec ;). Takže když si Tě smažu z ICQ a FB,neptej se mě sakra PROČ! Já se nechci dívat na to,jak si vyměňuješ roztomilé přezdívky nevím s kým …Snad uděláš všechno,abych byla šťastná,mm ? Tak to dokaž ;).

+rubrika

13. března 2010 v 16:19 | Limi |  Blog
Tákže ..přibyla mi tu nová rubrika "the Moments" ..Proč tu je ? ..Je tu proto,abych do ní přidávala svoje nálady ...Ne až tak..ale když se potřebuju vypsat..dostat ze sebe pocity ,takže tak ;) ..

-

K tomu,proč tu ted vůbec nic neni ...Jak už jsem psala the Sims mimo provoz ...a taky bych klidně brala,kdybych ke komixům prostě fotky fotit nemusela ;) ..Už to sice nebude komix ,ale přece jen to něco bude ;)

-

A jak to bude dáál?
No ..Hnedka sem přibyde jeden příspěvek do nové rubriky ..Bude to prostě..no ..uvidítě ,když přečtete ;).Ani mi nebude vadit,když budou komenty..ráda si je přečtu ...A tedy...dál ještě nevím..možná bych sem hodila další fotky z deviantartu ;).Ještě uvidím ..možná budu aktivnější s těma kecama ..prostě se ted pár dnů budu vykecávat a lézt všem na nervy :D ..

-

Mějte se hezky...rozhodně líp než já ..ano? :o)

Lady Hell - 1.

5. března 2010 v 14:00 | Limi |  Lady Hell
Ano ano..Konečně první část "Lady Hell" ...Trvalo to..já vííím..ale nějak jsem se k tomu neměla ..Se mnou je to děsný.já vím ;).. Ale ted už přestanu mlejt a tady to máte :P
dimitrissims.blog.cz