Designy na objednávku POZASTAVENO.

Jonathan

13. dubna 2010 v 21:04 | Limi |  the Moments
j

Je sice docela pozdě...a mohla jsem napsat dřív..ale na večír to člověk lépe chápe a i víc se vcítí..řekla bych :)).
No ...jak už název napovídá ,jedná se o nějakém stvoření mužského rodu :). To ano,ale dotyčný už bohužel není mezi náma.Nevím,zda je bohužel to pravé slovo,protože konec konců,dneska je ten život tak po***** ,že by bylo snad i lepší,odejít...
Ale kuš s mejma řečma o smrti :).

Dnes je tedy 13.dubna 2010 a právě dnes by Jonathanovi bylo 34 let. No řekněte...přece jen je to strašný,odejít ve 27 letech... Byl moc mladý :o((.

Moc z Vás ho asi nezná ..nebo alespoň jméno Vám nic neříká.Ale možná Vám něco řekne "Strážce moře"...tam si zahrál.Nebo horor "IT" ..a můj nejoblíbenější film "Dobrý král Václav". No,možná znáte ,možná taky ne.
Já ,když jsem ho poprvé viděla právě v DkV tak jsem si ho hnedka zamilovala.Pak,když jsem četla jeho životopis na netu,dost se mě dotklo,že už nežije. Áno...je to tak nějak jetý,že brečim kvůli klukovi,kterého jsem ani neznala ...a byl to nějaký herec támhle z Ameriky...Ale je nás určitě víc.

No ..tak abych se dostala k jádru věci. Tímto bych chtěla Jonathanovi popřát Vše Nejkrásnější,co jen jde...a aby jeho další život byl vydařenější a lepší,než předchozí :o)).

j
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miška*Leto ₪ ø lll ·o. Miška*Leto ₪ ø lll ·o. | E-mail | Web | 14. dubna 2010 v 14:18 | Reagovat

To teda, jeho očím se nedá odolat <33 já miluju jejo hlas a oči..samozřejmě zbytek taky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz