Designy na objednávku POZASTAVENO.

Alanise - 1.Probuzení

24. května 2010 v 19:41 | Limi |  Alanise
dimitrissims.blog.cz

Tak sem dávám první kapitolku "Alanise"..snad Vás to zaujme :)


Prudce jsem se nadechla a ucítila vůni trávy a hlíny.
Horoucně jsem začala lapat po dechu.Cítila jsem vůni růží,karafiátů,štěrku,keříků,smutečních vrb a vodu.Do toho všeho se mísilo něco,jako umělotina a beton.
Otevřela jsem oči-nebo jsem to alespoň měla v úmyslu,ale něco jsem měla na víčkách.Chtěla jsem zvednout ruku,ale něco mě nepříjemně poškrábalo na kůži.
"Au.." Zachraptěl můj hlas.Znělo to spíš,jako bublání bažiny,než chraptění..jako bych v krku měla bahno.V tom jsem na jazyku ucítila chuť železa a já si uvědomila,že v hrdle mi nebublá žádná bažina,ale krev.
Vyděšeně jsem se posadila,čímž jsem odklopila velkou větev stromu-podle vůně to byla borovice a zadívala se na mramorovou desku přímo přede mnou.
Krásným rozmáchlým písmem bylo nadepsáno mé jméno.Byl to můj hrob…
"Co to je za hloupý vt-" Chtěla jsem doříct,ale do pusy se mi navalilo velké množství krve a já pusu rychle zavřela.
Co se to se mnou děje?!
Krev mě dráždila na jazyku…nechutnala mi,bylo to,jako cucat železnou tyč.Už jsem to dál nevydržela a vyplivla ji vedle sebe na štěrk.
Pohled mi opět sklouzl ke zlatému nápisu na tmavé desce.
Jsem snad duch?
To je přece absurdní,nemůže ze mě být duch,to není možné,nekrvácela bych.Ale proč tu mám hrob?Co se mi stalo?
Pomalu jsem se vyškrábala na nohy,opírajíc se o svůj vlastní hrob.Hřbitov byl prázdný…nečekaně.Nikdy jsem na hřbitov nechodila moc často,ale když už jsem se tam objevila, naplnil mně divný pocit bezmoci z toho,že čas nezpomalím.Teď to bylo jiné.Nebylo mi tu nepříjemně.Kromě toho,že se mi v puse válelo kus železa jsem se cítila dobře.
"Au!" V hlavě se mi promítla krátká scénka a já ucítila bolest na svém krku,jako by do mě někdo zabodl čtyři ostny.Snažila jsem se vysmeknout,zbavit se toho,kdo mě napadl a kopala jsem do všech stran ,ale s ním to ani nehlo.Velkou dlaní mi držel pusu na zámku a tak jsem nemohla ani křičet.Pokoušela jsem se ho kousnout,ale nic jsem nezmohla.Pak zafoukal silný proud větru a to mi do nosu vevanulo zvláštní vůni.Před tím jsem ji nedokázala rozeznat,ale teď jsem jasně poznávala levanduli,jehličnatý les,sníh a něco,co mě překvapilo…noční vánek.V tu chvíli jsem se přestala bránit a dovolila mu,aby se ze mě napil.
Vždycky mě tyhle bytosti fascinovali a přitahovali a snila jsem o tom,aby se jednou objevil nějaký ten Edward.Bohužel …já nejsem Bella a proto si mě nenašel žádný mírumilovný upírek.Dejme tomu,třeba James.
Našel si mě jeden takový velmi ne/mírumilovný James,který se rozhodl,že z celého našeho městečka vysaje zrovinka mě.Nevím proč,asi jsem se zkrátka vyskytla v nesprávný čas na nesprávném místě…i když,jak o tom teď v rychlosti uvažuji,možná to nebylo zas tak zlé.Trochu se napil a nechal mě být.Co je na tom zlého?Ať chceme ,nebo ne,jsou mezi námi a co můžeme dělat.Mají také právo,na to ,pohybovat se na téhle planetě,no ne?
Když lev uloví antilopu,a někomu to přijde kruté,zkrátka se řekne : "To je holt příroda." Přesně tohle si já myslím o upírech a jejich způsobu života,nemají skoro na vybranou.
Otevřela jsem oči a opět začala lapat po vzduchu.Nepamatovala jsem si jeho tvář,jeho hlas…věděla jsem jen,že ho musím najít..a jediné na co jsem si vzpomínala byla vůně.

http://fc00.deviantart.net/fs8/i/2005/276/5/5/cemetery_by_Agnolia.jpg

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jituška jituška | Web | 25. května 2010 v 12:51 | Reagovat

:-D dneska jsme ho venciliii :-D zlatiiskoo :-)

2 jituška jituška | Web | 25. května 2010 v 17:23 | Reagovat

joo diky ze sas zuucastnila!! ;-)

3 jituška jituška | Web | 25. května 2010 v 17:36 | Reagovat

juu si zasazena na upiiry stejne jako jaa!! jen tak dal je to good! ;-)

4 Lowiska Lowiska | Web | 28. května 2010 v 9:36 | Reagovat

Supér!! Vžila jsem se do toho, dějově je to skvělé! Až na těch pár gramatických chyb, a to, že nepíšeš mezery za tečkami a čárkami. Píšou se tam, vždy, pak (když pomineme to, že je to tak správně) je to přehlednější. O dost. Budu číst dál ;-)

5 veverka veverka | 3. února 2011 v 16:21 | Reagovat

Je to dobrý :-) píšeš hodně podobně jako Stephenie Meyer

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz