Designy na objednávku POZASTAVENO.

Dvě bytosti ♥

19. června 2010 v 0:01 | Limi |  the Moments
Já ... vážně nemám ponětí, proč jsem je musela poznat.. ale patří mezi skupinku lidí, za které bych život dala.
Není to proto, že by oplývali krásou, bohatstvím… Vím, že mě mají rádi, že mi pomůžou a když budu potřebovat podržet, tak to udělají. Zastávám názor, že kluci jsou zkrátka lepší přátelé než holky.. Nechci tím říct, že přátelé (kamarádky) jsou o to méně cenné, to ne! Ale u kluků je to něco jiného. Mají (většina) v krvi takového toho obránce a zachránce a když si Vás oblíbí, dají za Vás aj ruku do ohně.. a to se mi na přátelství s klukama líbí.
Že nemůže existovat přátelství mezi ženou a mužem bez toho, aby mezi nimi bylo něco víc? A proč ne? Jasně.. holka k němu asi vzhlíží, jako k princovi a on ji může obdivovat .. ale proč je hned mít za milence? To je úplně stejný, jako když mi přijde smska od kamaráda a jsem zrovna u babči.. "Kdo Ti to píše?".. "Kamarád…".. "Aha.. kamarád.." No znáte to.. Hned ta pochybnost v hlase. Proč prostě nemůže být úplně normální takové přátelství?!
Uznávám .. já se jednou zamilovala do nejlepšího přítele, ale už jsem z toho venku.. Objevil se někdo jiný. Ale to přece neznamená, že to tak musí být u každého.

Proč tohle píšu? Chci si zkrátit dlouhou chvíli a navíc jsem si četla jeden status kamaráda a dost mě to vzalo… tak jsem si chtěla ujasnit, koho z mých přátel (♂) mám nejraději. Asi by to nepotěšilo ty, kteří by si to přečetli a nejednalo se o ně, ale nejsou tu jména. I když někdo, kdo mě zná by se v tom možná zorientoval.

Jsem mladá a mám teď v hlavě pěkný guláš z těch kluků .. no divíte se snad ? :D Znám dost fajn kluků a každý den bych se mohla zamilovávat do jiného, ale ve mně se opět probudila taková ta tiše dřímající láska a není to asi moc dobře, vzhledem k věkovému rozdílu (ne, není mu 30). I když je fakt, že přesně kluka kolem 20tky bych potřebovala.. prosím, nesuďte mě kvůli věku a že hned píšu o tom, jak bych chtěla staršího, ale mám k tomu důvody… Ale to už jsem psala minule.

Asi už bych mohla končit, co? Snění o Něm si nejspíš nechám do snů, třeba se mi tam vloudí.
Přeji dobrou noc :o)).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jituška jituška | 20. června 2010 v 10:10 | Reagovat

paani ty jsi asi vcera nemohla usnut ze ?? O:O1 :-D ale joo pratelstvii mezi holku a klukem muuze byt.. znam to z vlastnii zkusenosti.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz