Designy na objednávku POZASTAVENO.

Lady Hell - 7.

1. června 2010 v 17:09 | Limi |  Lady Hell
lady hell
No já konečně napsala další kapitolku "Lady Hell" ...Wow,se musim odměnit tim, že ze sebe udělám člověka :D..nechtějte mě vidět :D...
Sice v tomhle díle měla být nová postava, ale ta bude až v 8. ..Protože dneska (jak uvidíte v týhle kapitolce) jsem něměla moc dobrý nápady a ten díl mi přijde prostě..neprocítěnej :/ ..No nic..snad bude příští lepší :)


V hale se přidala k Andymu a společně se vydali do restaurace.
Když se před Nyinými zraky otevřely prosklené dveře ztratila řeč. Nikdy se nedostala do žádného baru a už vůbec ne do restaurace.. Takhle restaurace ke všemu byla pěti hvězdičková a vypadala dost luxusně, i když byla zařízená staromódně.
Společně vešli dovnitř. Nya se podívala na Andyho a zjistila, že v jeho tváří netkví žádné překvapení, či ohromení.. nejspíš byl na přepych zvyklý. Nya minula pult, u kterého stál pán kolem čtyřicítky a vydala se k prvnímu volnému stolku, který spatřila.
"Nyo!" Uslyšela za sebou Andyho známý hlas a tak se otočila. Stál u pultíku a jasným gestem ji volal zpět.
"..na jméno Way." Říkal zrovna Andy, když k němu Nya došla.
"Chtěla jsem si jen sednout.." Zamumlala provinile.
"Já vím, Nyo. Ale my tu máme objednaný stůl, což znamená, že se nejdříve musíme ohlásit tady a až pak nás odvedou k našemu stolu." Poučil ji Andy a jemně ji pohladil po tváři.
"Aha." Kuňkla Nya a zrůžověla.
"Ano, pan Andy Way. Následujte mne, prosím." Ozval se recepční, když konečně našel tu správnou objednávku.
Dovedl je k béžově prostřenému stolu s dvěmi židlemi. Odsunul jednu židli a pobídl Nyu, aby se posadila.
"Děkuju." Řekla tiše a posadila se naproti Andymu.
"Tady máte jídelní lístky." Každému dal jednu slabý svazek listů v kožených deskách. "Až budete mít vybráno stačí na mě mávnout. Přeji příjemný večer, pane Wayne..slečno." Uklonil se a odešel zpět k pultíku.
Andy si začal pročítat menu a Nya se nervózně ohlížela kolem sebe. Přišlo jí, že se všichni dívají jejím směrem a nebylo jí to vůbec příjemné.
Andy si všiml jejího počínání a starostlivě se na ni zadíval.
"Je všechno v pořádku?" Zeptal se.
"Proč se na mě všichni dívají?" Zašeptala Nya a zamračila se na něj.
"Oh, já Ti zapomněl říct, jak moc Ti to dnes sluší.. myslím, že přesně to si každý z nich říká stejně, jako já."
Nya se začervenala a začala listovat v jídelním lístku.
"Way? Andy Way? Tak se jmenuješ?" Zeptala se po chvíli ticha, kdy se probírali hromadou drahých pokrmů.
"Ne, tak se jmenuješ Ty." Opravil ji Andy a usmál se na ni.
"Já?" Udivila se a nevěřícně se mu podívala do očí.
"Nyolin Way. Copak si nepamatuješ vlastní jméno?"
Nya se zamyslela nad svou rodinou a nad jmény a uvědomila si, že si stěží vzpomíná na jméno své matky. "Nepamatuji…" Zastyděla se. Jak mohla zapomenou jména svých blízkých?
"Pomůžu Ti si vzpomenout." Ujistil ji Andy. "Tak co si dáme?"
Po krátkém rozmýšlení si oba dva objednali mořské plody, protože je Nya ještě nikdy nejedla a měla chuť na něco nového a láhev červeného vína.
Večer utíkal rychle a Nya cítila, že s Andym se cítí šťastná. Byl milý, hodný, pohledný ..víc než jen pohledný, inteligentní.. zkrátka si s ním dokázala představit budoucnost. A to bylo co říct, protože ještě nedávno by na to, co bude za rok, ba i na to, co by mohlo být druhý den ani nepomyslela. Až když odbila desátá se Nya začala motat hlava. Možná to bylo vínem, na které nebyla zvyklá…
"Promiň..musím na chvíli na vzduch.." Vymáčkla ze sebe.
"Půjdu s Tebou." Andy už vstával, ale Nya ho zarazila a vycupitala z restaurace.
Čerství vzduch jí do hlavy vevanul nové myšlenky a vyhnal zmatek. Pomaličku se jí začalo dělat lépe. Procházela se parkem vedle restaurace a dívala se na nebe poseté hvězdami…milovala to. Nejradši by hned teď vzlétla a dotkla se měsíce.
"Tak tady jsi." Ozval se velice známý hlas za Nyinými zády.
Nya sebou trhla a otočila se. "Co tu chceš ?" Vyjela na Deana.
"Ale ale..přece bys nebyla zlá na svého milého." Usmál se Dean a udělal krok k ní.
"Nechoď ke mně!" Vyjekla a ustoupila.
"Nebuď tak tvrdohlavá, Nyolin. Sama moc dobře víš, že beze mě být nemůžeš, tak si přestaň nalhávat, že tě ten tvůj andílek může zachránit, protože jediný, kdo to dokáže jsem já." Chytla Nyu za obě zápěstí a přitáhl ji k sobě.
"Nech mě!" Nya sebou zmítala a snažila se své zápěstí osvobodit, ale Dean byl silnější. Když jí došli síly, na což Dean čekal, odvedl ji k lavičce a společně s ní se posadil.
"Nechceš si popovídat? Sice jsem nikdy nebyl na dlouhé vylévání srdíčka, ale kvůli Tobě to klidně vydržím." Chytl ji za bradu a otočil ji tak, aby se mu dívala do tváře. "Co Ty na to? Řekneme si, co náš trápí a třeba se z nás stanou přátelé."
"Leda ve snu." Opověděla kysele.
"Jak chceš. Víš, opravdu jsem čekal, že za mnou přijdeš, ale on Tě asi hodně ovlivnil, co? Už jsem to nemohl vydržet. Měl jsem čekat na to, až Ti ten řetízek sundá?" V očích se mu zaleskl hněv, ale také strach a žárlivost. Nya byla zmatená.
"Řekni mi pravdu." Vyslovila zamyšleně. "Řekni mi, proč mi tohle děláš.." Upřesnila se.
Deana to zaskočilo a chvíli zapomněl na svou roli tyrana, ale po pár vteřinách to byl zase starý známý Dean.
"Proč? Na to by sis měla umět odpovědět sama. Vzpomínáš, když jsi za mnou přišla s tím, že si nemůžeš proříznout kůži?" Nya si na ten den moc dobře vzpomínala. Byla tak rozčilená, že se nebála dojít si za ním.
"Tenkrát jsem Tě objal a nesnaž se lhát mi tu, že Ti to vadilo. Líbilo se nám to a co to znamená? Že k sobě patříme. To je to, proč to dělám. Chci, aby sis to konečně uvědomila a přiznala." Pomalu k ní natahoval ruce, chtíc ji znovu obejmou a cítit ji.
"Tenkrát to bylo jiné. Neměla jsem nikoho! Teď je tu Andy. Konečně mám nějaký smyslný důvod, proč ti dál odolávat, Deane. A nedotýkej se mě!" Vychrlila ze sebe a vstala.
Dean chvíli seděl s nechápavostí ve tváři. Pak se zvedl a rychle odešel.
Nye se opět zamotala hlava a před očima se jí udělalo černo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kessy Kessy | 9. srpna 2010 v 2:41 | Reagovat

kedy buce dalsia ..?? :-D velmi supeer  diel  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz