Designy na objednávku POZASTAVENO.

Červen 2010

Martin Pan

30. června 2010 v 23:56 | Limi |  Básnění a snění
"Chtěla jsem napsat a věnovat básničku mému dobrému příteli. Konečně jsem si našla chvíli bez počítače a za to vděčím jedině výpadku proudu. V básničce ani moc nepopisuji jeho charakter.. spíš to, jak moc mi chybí. Doufám, že se tam "někde" máš lépe, než-li mezi náma."

Martin Pan
***
Vrátil bych čas-
- vrhla Tě zpět do hry.
Byl bys zase jeden z Nás…
Už žádné zbytečné prohry.
-
Dál bys při mně věrně stál,
Jako kdysi…
Zvesela se dětským letům smál,
Ach… kde jsou ty časy?
-
Říkají mi "Netrap se."
Život jde dál…
Ale ani nevíš, jakou námahou je usmát se,
Když ses pouhou vzpomínkou stal.
-
Pryč od smutku a slz,
Byl jsi báječný člověk.
Přes všechnu tu špínu chtěl ses dívat skrz…
K vylíčení Tebe - nebude mi stačit tenhle sloupek.
-
Jestli si právě čteš v tomto řádku
A vzpomínáš, jaký život je…
Ráda bych začala od začátku,
Můj Martine Pane.

Bleskajda 2. - Vrátit čas?

29. června 2010 v 16:15 | Limi |  Ostatní
Protože tu poslední dobou je velký kulový, dávám sem alespoň bleskovku .. Diplomy dostane každý a ukončím ji, až se mi bude chtít :D.

1. Vrátil/a bys rád/a čas?
2. (Jestli ano.) Proč?
3. Jaký máš názor na život?
4. Líbí se Ti v naší zemi?
5. Co na diplajz?

http://fc01.deviantart.net/fs18/f/2007/143/d/6/time_by_GirlOfSea.jpg

3. Fotky

28. června 2010 v 20:04 | Limi |  Fotogalerie


Na tu poslední su asi nejvíc pyšná :)

Diplajz od Sally :o)

28. června 2010 v 19:23 | Limi |  Ostatní
Mám diplajz od Sally za bleskajdu :)))
Děkujůů :o)


P!nk - Dear Mr. President

27. června 2010 v 18:54 | Limi |  V&M
Možná už Vám (těm, co sem chodí častěji a čtou nějaké mé příběhy) lezou na nervy příspěvky, které obsahují jen hudbu .. No nezapírám .. ale já nic jiného ani nedělám .. jen poslouchám. Spíš mi začíná docházet co jsem ztratila a že už není ..
Opět sem dávám video a to Pink a tuhle pomalou píseň a text.

Překlad textu v celém článku ♀

Michal David - Děti Ráje

27. června 2010 v 18:13 | Limi |  V&M
Včera dávali Michala Davida 50 ... vzpomněla jsem si tak na jeho písničku "Děti ráje", kterou nechala sestřenka zahrát na své maturitě. Moc se mi zalíbila, tak ji sem dávám ;).


All Time Low - Lost In Stereo

25. června 2010 v 23:46 | Limi |  V&M
Dneska trochu povzbudivější .. Dobrou noc :)


25.června - Kolik nás už je?

25. června 2010 v 10:27 | Limi |  Zamyšlení nad...
Napadá mně, kolik lidí - třeba právě mých vrstevníků už ztratilo někoho blízkého .. člověku vzácného.
Je to určitě tím, že si to zažívám a ráda bych věděla, kolik lidí už si tim taky prošlo. Je to divné téma .. smrt .. moc o ní neuvažujete dokut Vám nezasáhne do života.
Prosím ... podívejte se na anketu, která je k tomuhle článku .. budu ráda , když uvidím, že v tom nejsu sama - nejsem, já vím.

Alesana - Apology

25. června 2010 v 10:01 | Limi |  V&M
Tenhle song se mi asi jako jediný líbí od Alesany ..protože do ostatních strašně řvou ("zvracej") .. říkejte si tomu, jak chcete - můj názor.
Uvažuju o tom, že na tuhle písničku  napíšu příběh ... byla su cela žhavá na novou rubriky "Story of song" a mám tam zatím jen jeden příběh na píseň od TDG. No .. ještě uvidím, jestli mi to půjde ;)

Pozdrav ze školy - Mějte se fajn ..

Ztratila jsem a už nenajdu...

24. června 2010 v 23:28 | Limi |  the Moments
Tak lidi.. teď jsem se dozvěděla až po skoro dvou měsících, že jsem ztratila přítele .. a nadobro.
Nikdy jsem nevěděla, jaký to je, když člověk někoho ztratí, ale teď už to bohužel taky znám. Sotva píšu.. klepou se mi ruce a nejradši bych si zalezla někam do kouta a brečela, dokud bych nevypotřebovala všechny slzy.
Nevím, jak se to stalo ..a snad ani vědět nechci.. Sakra bylo mu 20 let! Měl celý život před sebou.. Vím, že takových lidí už bylo, ale to se mě netýkalo osobně .. neznala jsem je. Musí to být.. hrozný. Máte rozžitej život .. jako načatej koláč, na který jste se tak dlouho těšili a babička Vám ho konečně upekla.. a pak.. pak je najednou konec. Všechno, co jste měli v plánu se smyje a Vy už neexistujete. Vážně by mě zajímalo, co se stane, když člověk umře.. alespoň bych věděla, co s ním teď je.
Nedávno tu bylo téma "Smrt" ..možná ještě je.. přijde mi to trochu, jako .. znamení? Dneska jsem si zase řikala, že už jsme si dlouho nepsali a tak jsem se šla podívat na jeho zeď ..a co nevidím..
Já vím .. je už pryč, nic ho zpět nevrátí.. ale ten pocit bezmoci je tak nesnesitelný... Co vlastně dokážeme ?? Řešit problémy s láskou .. trápit se kvůli ní.. hádat se, dělat si naschvály, ubližovat jiným ... ale to hlavní nedokážeme ... dávat na jevo, jak si toho druhého vážíme a pak..  nedokážeme vrátit čas.
Měla jsem to štěstí, že s ním jsme si dokázali říct, že se máme rádi. Byl to můj "velký brácha" ... a opět... žádný "velký brácha" není... jsou jen vzpomínky.

Ej, doktoré! :D

24. června 2010 v 14:51 | Limi |  the Moments
Tak su dneska byla v Ústí na onkologii (Nukleární medicína, či jak to mám volat) aby se mi mrkli na ty ledviny (ledvinu - já jí ode dneška říkám "Baletka" - vysvětlím proč). Jedna doktorka mi totiž dělala ultrazvuk - to jsem šla na gyndu a tam jsem se právě dozvěděla tři věci, který mi změnili totálně náhled na svět a mojí budoucnost -  ale i to se stává. A právě ta doktorka mi řekla, že jedna ledvina je níž a je menší ... jenže se dívala jen ze předu, takže neviděla, že si ta ledvina spíš lehla :D .. nebo taky upadla - proto říkám "baletka" .. neudržela balanc a spadla O:).
Táákže - nemám ponětí, co z toho pro mou maličkost plyne.. Možná nic :D. Ale je možný, že mi tim pádem tlačí na jiný orgány a tak dále...  a tak dále ;).
Dneska se ještě musim našrotit na zemák, chemii a nejspíš i fyziku - samé žůžové předměty, ne? Zemák by šel, ale to by jsme nesměli mít zrovna takou ****. Znáte to, ne? :D
..to si ale nechám na večír, až mi to do hlavy poleze a ne teď, kdy má úplně jiné myšlenky.

Asi napíšu další díl "Alanise" .. K "Lady Hell" stále nemám žádné nápady, takže bude nejspíš pozastavená.. Snad nevadí, alespoň si Andy na chvílu odpočine :D.
http://fc07.deviantart.net/fs5/i/2004/316/9/1/Augen___by_CollagenMen.jpg

Máj ... (Trochu opožděná reakce)

23. června 2010 v 23:10 | Limi |  Zaujalo mne
Ano .. Máj už dávno byl - a neměla jsem ho s kým slavit, takže jsem o něm nepsala ani článek. Dneska píšu ale o filmu.
Mácha byl .. to snad nejde ani popsat :D.
Až tohle dopíšu, půjdu si pustit právě onen Máj a hezky si poplakám, až chudáka Viléma (Stropnického *.*) budou mrzačit.

Zítra jedu do  Ústí kvůli ledvinám (opět). Zase do mě načepujou tu hnusnou kontrastní látku, pak by mi eventuelně měli dát na hodinku-dvě rozchod, takže s mamkou půjdem asi prošmejdit krámy a mám si něco vybrat k dnešnímu svátku. Sice už jsem dostala knížku - ale mamka udělala tu chybu, že mi ji dala asi tak měsíc před svátkem a já ji měla za den přelouskanou :D.
Pak už školu nestíhám, ale budu se muset hezky našprtat na zemák. Grr, mám z tý blbky nervy. Stejně mě seřve, i kdybych to uměla na zpamět, jak wikipedie. Jak já ji nesnášim O:)

No nic hele.. Já jdu mrknout na ten Máj a pak chrnět .. teda nejdřív asi půjdu seřvat jednoho chalana -  což stejně neudělám, páč by měl ještě horší náladu :D.
Mějte se hezky a dobrou noc !


Hudba z Kytice ♥

23. června 2010 v 22:49 | Limi |  Zaujalo mne
Přiznávám se, že já Kytici viděla, když su byla ještě malá a pamatuju si jen Vodníka.. ale pak nám ve škole učitelka pouštěla polednici, vodníka, mám dojem, že i svatební košily.. A dneska, jsem se rozhodla, že si pustím Máj .. což mě nějakou záhadou na YT dovedlo až ke Kytici a tak jsem si pustila hudbu. Ta hudba je prostě úchvatná.
Já furt hledám krásu v hudbě jiných zemích .. a je to krásný, ale když se podívám na hudbu od našich skladatelů, cítím to úplně jinak. Že My jsme taky něco dokázali a můžeme se rovnat i ostatním.
Ano, právě "mluvím" o vážné hudbě.. A třeba (nesmím opomenout) i o Tomášovi Klusovi .. no řekněte.. kolik je na světě písničkářů? Moc ne .. Teda přijde mi, že poté, co se Tomáš objevil na scéně, dostalo odvahu i více jiných takových a to je dobře :o))).

Tak teď už konečně k té hudbě, o kterou tu má jít :)

(Zejtra moje svatba bude)
Více v celém článku ♀


Rozhodnutoo :))

22. června 2010 v 21:17 | Limi |  Ostatní
Dostala jsem tu radu od Garou na anketu .. o oblíbený dort - to bych se v těch dortech musela vyznat . Jasný, mohla bych napsat "ovocný, čokoládový..." Ale já stejně na sladký moc nejsem , takže sem dám něco jiného ;). Mrkněte na anketu :P

Konec Ankety

22. června 2010 v 14:08 | Limi |  Ostatní
No.. rozhodla jsem se, že anketu o "upírech" ukončím, protože tu mám letní design a ten kluk fakt upír neni :D.

Anketa dopadla takto:
dimitrissims.blog.cz
Tak jsem si uvědomila, že tu chybělo plno "upejrů" ze Stmívka, ale snad mi odpustíte .... já byla hlavně zaujata Ianem :D.
Takže nám vyhrál Rob - né, že by mi to vadilo, ale "Twilight mánie" už mě nějak přešla :D. (Vůbec 2.7. nejdu do kina na trojku ;))
Chudák Tom Cruise - takovej fešák a dělí se o poslední místo s Paulem (což mě nepřekvapuje :D).

Konec okecávání :D ..

O čem sem mám dát novou anketu?


Ten DEsigN

21. června 2010 v 21:04 | Limi |  Ostatní
Ten design .. no nevím, předešlý byl možná hezčí, co já vim .. ale tady je zas hezčí kluk :D . Jen doufám, že na můj blog nenarazí a nebude mi na fb nadávat O:) :D.
Doufám, že se líbí ..a vím, že text neni moc dobře čitelný, když je na palmách :D .. ale snad se nebudete zlobit a povijedete s nim na nebe :D.

Alanise - 4. Nevyslovená slova

21. června 2010 v 17:52 | Limi |  Alanise
Konečně !!! :D Než já něco vymyslela a aj tak to stojí za kulový .. ale alespoň něco.
Třeba se Vám to bude líbit.
Přeju hezké čtení :)

dimitrissims.blog.czSun 69 - Singly z CD

20. června 2010 v 22:10 | Limi |  V&M
Nemám ponětí, jak se písně jmenují, tak si je budu vymýšlet.. Aby jste měli nákou představu :D.


"Kdo by chtěl zůstat sám.."


Sun 69

20. června 2010 v 20:37 | Limi |  V&M
Nevím .. asi moc z Vás tuhle skupinu nezná . Je možný, že ji nezná nikdo :D. Byla to kapela z Krupky a hrál v ní můj strejda, takže mám ještě cédo.
Vždycky jednou za čas si ho pustím a poslouchám .. podle mě je ta hudba dobrá a texty supr.
Dávám sem proto jeden song, jakožto ukázku a za chvílu (až nahraju všechny songy na YT) sem dám zbytek.
Třeba v nich najdete svou novou oblíbenou skupinu :).


(V designu je použit kousek textu.)

Ruším :)

20. června 2010 v 14:51 | Limi |  Ostatní
Ruším "Downy" .. Za 1. jsem stejně pometlo a za 2. tenhle blog už dávno není o simsech.
dimitrissims.blog.cz