Designy na objednávku POZASTAVENO.

Ještě mi scházíš....?

8. července 2010 v 16:06 | Limi |  the Moments
Toho nadpisu si v podstatě všímat nemusíte, scházet mi bude vždycky někdo... a je to název písničky od Nohavici ♥ - do kteréé jsem se zamilovala :)).

Konečně umim nastavit design Alexe Evanse a vypadá to dobře a ani nevěřim, že jsem to dělala já :D : DESIGN. (Je stále volný) Za vysvětlení děkuju Loree, kdo neví o koho jde, její blog je TADY.

Co by tu mohlo v nejbližší době příbýd? No, příběhy to asi nebudou.. možná básničky? Ale to bych musela mít fakt na návštěvě pani Múzu, která se tu neukázala už dlouho.
Jinak jsem se přihlásila do jedné soutěže o nejlepší povídku a musim se přiznat, že mám asi jeden odstavec a tím to zatím hasne. Stále se totiž nemohu rozhodnout mezi dějem..
Poradíte mi?

1. Bylo, nebylo.. a není (Název nenaznačuje ději)
Jde tam o Elena, který se narodil nedaleko města, kde zuří válka mezi lidmi. Do jednoho roku byl jako všichni ostatní, ale najednou se začal měnit... nechtěl jíst a začal se rychleji vyvíjet.
Po té se děj přesune do města, kde se zaměřím na válku mezi dvoumi velkými hlavními městy.. zkrátka jeden chce území toho druhého... Potřebují nějakou zbraň, která by jim zaručila vítězství a v tom se k nim donese zpráva o v podstatě tříletém Elenovi, který se nezvyklou rychlostí vyšplhal takřka k dokonale vyvynutému dospělému muži...

2. Zrození Anděla
Je to příběh o dívce, co ztratila přítele (čerpám z vlastního života) a touží po pocitu, že stále je s ní.. že nepřestal "jen tak" existovat. Jednoho večera, když se snaží usnout a přemýšlí nad tím, co je po smrti  jí vyleká něčí hlas... nikdy ho neslyšela, zněl jako zvonky. Vstane a zjistí, že v jejím pokoji stojí její mrtvý kamarád. Dívka začne věřit na anděli a když dojde na referát ve škole, přednese svou domněnku o tom, jak se rodí andělé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz