Designy na objednávku POZASTAVENO.

Muse - 1. ledna, 2011

31. srpna 2010 v 1:13 | Limi |  Muse
dimitrissims.blog.cz

Možná Vás to zaujme... třeba taky ne. Každopádně to zkusím :).


1. Ledna, 2011

Amie Joanne Montgomery

     Ten den mi změnil život. Usekl kus budoucnosti, ba na chvíli jsem ji vůbec neviděla. Jakoby se zamlžila, nebo úplně zmizela. Neexistovala pro mě. S tím dnem zmizel v minulosti i kus mně. Kus mého Já, mé minulosti i budoucnosti. Odešli a nevrátili se. Už se nikdy nevrátí…

Francoa Huppert

     První leden, roku 2011 byl stejně ponurým dnem, jako všechny předešlé. Počasí nepřinášelo změny, stále pršelo a mezi mraky nepronikal ani jediný sluneční paprsek. Svět se měnil a všichni začínali věřit v předpověď konce světa. Ani já nebyl výjimkou. Bylo čím dál více přírodních katastrof. Na jednom místě lesy hořely a lidé umírali žízní a o několik mil dál voda ničila vše, co jsme tak dlouho budovali. Se světem to šlo od deseti k pěti a se mnou jakbysmet.
      Na vytouženou školu jsem se nedostal a otec nade mnou zlomil hůl. Že prý si mě jen vykrmuje a jsem k ničemu. Nehádal jsem se, moc jsem toho neuměl. Hraním na ulici na housle mi moc nevydělávalo a jelikož mě nepřijali na školu, kde bych se mohl vyučit a snáze by se mi hledala práce, byl jsem vskutku k ničemu. Co jsem měl tedy dělat? Nezbylo mi nic jiného, než-li si sbalit svých pár švestek a hnát se za penězi do světa. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz