Designy na objednávku POZASTAVENO.

Budu vysoce naivní

15. prosince 2010 v 19:14 | Calestin |  Adminka/Autorka?
... budu až tak naivní, že uvěřím tomu, že o Vánocích si můžeš přát vše a dostaneš to. Nyní se vznesu do sedmého nebe a zamyslím se nad tím, co bych si přála, kdybych si vůbec něco přála, a kdybych byla pevně přesvědčená, že mé přání bude nejen vyslechnuto, ale také splněno.

Předem se omlouvám, jestli tenhle článěk bude vypadat, jako psaníčko Ježíškovi malé holčičky, ale omlouvá mě to, že už od mala do mě hustili to, že Ježíšek existuje.

Za á) bych si přála Kluse v životní velikosti. (Budu tak sobecká, že bych si ho přála jen pro sebe a aby měl rád jen mně. ^.^) Nemohla bych opomenout jeho Rozárku, samozřejmě, že tím myslím kytaru! Jak jinak by mi pak mohl zpívat a hrát na dobrou noc?! A možná ani Jiřík by nebyl marný... Jaký možná? Jistě že nebyl, ale toho přenechám nějaké jiné. (Skromná, co?:D)

Za bé) bych si přála, aby se všem mým přátelům splnila jejich přání. (Plís, plís @.@)

Za cé) "Maminko, tatín-maminko, já bych chtěla koně!" (Tohle jste ode mě mohli slyšet každé Vánoce až do mých deseti, kdy jsem pochopila, že kůň na balkon fakt nepatří.)

Za dé) čekala jsem 14 let na toho pravýho, to je dost dlouhá doba, tak už bych toho prince pod stromkem najít mohla, ne? (14 let-dlouhá doba. Chech.)

Za é) (Za chvíli budu končit, páč mám mezeru v abecedě ^.^) aby se maminka s tatínkem dali opět dohromady a já měla rodinu ^.^ (Tohle, že jsem si někdy přála?!?)

Za ef) aby se splnila všechna má přání uvedená výše.

!!! Tohle opravdu neberte vážně !!!Ps.: Mé opravdu jediné naivní přání je, aby se bratříček vrátil. Ale co já vím, jestli vůbec někde Ježíšek.. co Ježíšek... Bůh jestli někde je. A jestli je, pak je moc hezký, že nás vyslechne.. Ale jedna věc je vyslechnout a druhá,  zcela jiná věc splnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz