Designy na objednávku POZASTAVENO.

Na téma týdne - Můj vzor

7. prosince 2010 v 21:45 | Calestin |  Adminka/Autorka?
Co říct? Já vím, co říct. Vím, kdo je můj vzor. Ale nejdřív bych chtěla něco napsat.. takovou maličkost ohledně jiných blogů (samojistě, že tím nemyslím všechny).
- Skutečně mě nebaví číst články tohoto typu : "Můj vzor je Lady GaGa, Miley Cyrus, Justin Bieber (a další osoby, které se ze dne na den staly -big star- díky jedné písničce. Pardon. Od Lady G, či jak tu zkratku píšete, znám asi tři. Jasný. Třeba ona zmiňovaná Lady Gaga má úžasně čistý hlas, ale to je tak jediné, co u n beru jak +. Nevadí mi, když jsou lidé "jiní", zvláštní, ale ona už do žádné z těchto kategorií nezapadá. K Miley se ani nebudu vyjadřovat, musí Vám být jasné, že nejsem její fanda. Justin.. nebudu plítvat slovy - je to normální puberťák. Ano, já jsem taky puberťačka;). ), protože má DoKoNaLé písničky a PeRfEkTnÍ vkus!" Čím Vám jde vzorem? Zkuste si být jako někdo z výše uvedených (bohužel.. neznám je osobně a pochybuji, že někdo, kdo o nich tak píše je zná). Vážně nevím, ale když už si vzít někoho za vzor, ať je to někdo, koho znám osobně. O kterém vím spoustu věcí a obdivuju na něm, jaký skutečně je, co dokáže a co dělá pro lidi kolem sebe. Právě proto je mým vzorem člověk, který se o mě odmalička stará a dělá pro mě maximum. Radši budu číst staré knížky, které najdu ve staré, zaprášené krabici, než utrácet za spešl šaty, které budou co nejvíce podobné extrémnímu stylu Lady G (nedej Bože, shánět se po šatech z hovězího).  Mimochodem.. tak mě napadá, když slyším to "Lady G"... jestlipak si někdo pamatuje na Lady Di? Řekla bych, že ta dokázala mnohem více, jak Lady G. To už za vzor raději ji. Teď si asi říkáte, jak můžu srovnávat zpěvačku s princeznou ? Normálně. Chce se mi :).
- Co z toho článku plyne ?
= Mím vzorem je a vždycky bude má mamka. Proč? Protože je to mamka ;o).

-Calestin
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sally Sally | Web | 7. prosince 2010 v 23:40 | Reagovat

Krásně napsáno :)) Opravdu krásně.. :) nevím jak si někdo může dělat takhle vzora ve slavné osobě.. ano třeba si může říct že se fakt dobře oblíká že jako  by jsem se tky chtěla umět tak oblíkat... ale oni samy se tak neoblíkaj, oblíkaj je jako malý parchanty.. :) Lady Di, byla prostě ano skvělá :)

2 Little.Alien-FrOzEn Little.Alien-FrOzEn | Web | 8. prosince 2010 v 14:59 | Reagovat

Pekne a pravdivo úžasné si človek ktorý napísal čistú pravdu =) Nedokázala by som narátať tú veľkú kopu ľudí ktorý si za vzor určujú Miley a spol . Je krajšie mať za vzor niekoho blízkeho ktorý ty dal toho veľa ;) . Za spevácky vzor si ľudia dávajú práve tú celebritu ktorá vlastne ani celebrita nie je a stojím si za tým že pravá hudba pochádza z 80 =D Mojím vzorom je môj dedo =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz