Designy na objednávku POZASTAVENO.

Zbrklá Calestin

20. prosince 2010 v 19:11 | Calestin |  Adminka/Autorka?
Tak přesně to slyšim věčně od dědy^.^ Teda... neřiká mi Calestin, samo... :P

Proč že to takový název? No.. dneska se mi stalo pár řádných příhod.. Jakmile jsem přišla do školy, dostala jsem se do řeči se Sally a Melim. Už si přesně nevybavuju, jak to bylo, ale vím, že jsem řekla jednu větu, která měla překrásně perverzní dvojsmysl. Nečekaně si oba dva všimli hlavně toho druhého smyslu :D.. Jak jinak??:D Takže ze mě byl ještě větší perverzák než do teď. Milému Melimu jsem řekla, že ho kopnu a hned po té ho také nakopla.. Jenže se přeslechl a z mého "kopnu tě" vzniklo neslušné slovo... no, které se docela často používá, ale nehodlám ho zde zveřejňovat :D.

O hudebce jsem si tak poklidně seděla na židli, když jsem si svou šikovností shodila plovinu sešitů, které su měla na pultíku (máme židle s pultíkama.. taký, co maj ve filmech :D) .. zbytek sešitů mi Meli ohleduplně pomohl uklidit z pultíku .. Když jsem se rozhodla, že na to, abych vstala, dřepla si a tak jednoduše sešity sebrala, jsem moc líná, přehnula jsem se přez opěrátko židle chtíc si sešity podat tímto "inteligentním" způsobem. Jistě... židle se se mnou naklonila a nějakou náhodou vedle mě stály zrovna bubny a další hud. nástroje. No.. nebít dobré duše Sally, tak jsem skončila mezi bubnama .. a to že už mi tento "málem-pád" stačil k tomu, aby si mě s tím pak celý den třída dobírala ..:D No co.. můžu si za to sama!

Čím mě ale naštvali .. no, obzvláště jedna nejmenovaná spolužačka.. Přinesla jsem si krátký referát o Krylovi. Nebudu přece psát o Hannah Montaně, když ji neposlouchám a jen proto, že se to další polovině třídy líbí. Zavděčit se jim nemusim. K referátu nosíme i ukázky, takže učitelka pustila aj jednu písničku.. Vybrala jsem "Bratříčku, zavírej vrátka". Celou dobu, co se Kryl snažil těm tupým hlavám (až na vyjímky) vyložit, jaký to bylo za jeho doby, se moji "milovaní spolužáci" uchechtávali. Když písnička byla u konce, drahá nejmenovaná prohlásila, že vůbec neumí zpívat. Ona totiž moje milá nepochopila, že u písničkáře nejde ani tak o zpěv, ale o text a o to, co v něm zděluje. Nojo.. ať si dál vymejvá mozek čím chce, brát jí to nebudu, ale do Kryla ať mi nerejpe. Ano, stačí málo, aby se mé staré nesympatie vůči ní znovu objevily.. a nebráním se tomu. Znám ji od první třídy a nikdy jsem ji zrovna v lásce neměla.

K tomu všemu jsem si aktivně zapomněla ve škole mobil. (Nově opravený, mimochodem.) Doufám, že si z něj někdo neudělá dáreček pod stromeček, jinak mě asi trefí. Co mě .. mamku :D.

Tak já jdu. Dneska tu asi nic krom tohodle zbrklého článku nečekejte (za pravopisné a jiné chyby se omlouvám- jsem zbrklá ;P)


Přeju brý večír a dobrou noc :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Little.Alien-FrOzEn Little.Alien-FrOzEn | Web | 21. prosince 2010 v 19:06 | Reagovat

To je teda deň =D Mi sme včera mali "skúšku dôvery" . Spočívalo to v tom že každý (dvojice) museli stáť na kúsku papiera a ked niekto išiel spadnúť mal ho chytiť . Au môj chrbát =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz