Designy na objednávku POZASTAVENO.

Leden 2011

O blogu...

31. ledna 2011 v 19:52 | Calestin |  Ostatní
Tenhle článek nebude o tomhle blogu, ale o mém dalším blogu, který jsem si nedávno založila. Děkuju všem, kteří ho navštívili a napsali svůj názor.

Jestli víte o někom, kdo zemřel třeba podobnou smrtí, jako Sylvia, nebo snad jiný případ, který je založený hlavně na pravdě a jde o smrt příčinou jiných osob, budu ráda, když mi na TENTO odkaz napíšete jejich jména. Pokusila bych se o nich něco zjistit a napsat o jejich osudu článek.

Děkuju všem :).

Chtěla bych..

31. ledna 2011 v 13:35 | Calestin
Já bych toho chtěla...

Mimochodem, Ahoj ! :)

Chtěla bych konečně dopstat Alanise. Bohužel.. obávám se, že čím víc se do psaní pokračování nutím, tím víc to ztrácí šťávu. Jestli to tedy někdy nějakou mělo a všechnu ji nevysál Jese (můj upír :D).
Chtěla bych napsat zase jednou nějakou básničku.. ale - když už nějakou napíšu a pošlu ji někomu, aby ji zhodnotil, dotyčný si hned myslí, že je pro něj. Grau! A navíc.. už zase je na mě slečna Múza nejspíš naštvaná, protože mě nehodlá ani pohladit.
Chtěla bych se víc věnovat blogům, které mám ráda a jehož majitelky obdivuji. Vždycky mi do toho něco vleze, takže se omlouvám a co nejdřív to napravím a ke všem mrknu a přečtu si co nového :).
Chtěla bych bydlet jen s mamkou, protože tohle spolužití mi už leze krkem. Je jen otázkou času, kdy budu častějc u babči, jak doma a pak už jen vypadnout.
Chtěla bych nový knížky, protože už nemám co číst :'(.
Chtěla bych .. hodinky s vodotryskem? Ne, bez těch se obejdu.
Chtěla bych jaro. Konečně sluníčko, abych mohla načerpat energii, protože z téhle zimy už v sobě nemám žádnou a jedu na nouzový režim.
Chtěla bych jednou nakreslit něco, co ještě nikdo nikdy nenakreslil.^^:D
Chtěla - myslím, že teď už víte o tom, co bych chtěla až dost :D.

No.. takže... dneska jsem na Pc asi jen teď, protože na něj nejspíš půjde Satan ("bratr"). Myslím, že se to tu beze mě ten den obejde. Ovšem pochybuji, že já se ten den obejdu bez blogu. Nejspíš se sem nějak vkradu.
Fakt moc bych chtěla dopsat alespoň tu kapitolu, kterou mám rozepsanou, ale mám pocit, že to prostě neni ono! Vím, jak to skončí, ale ta malá mezera mezi tim... nic mě nanapadá. Nevim, jak to napsat, nevim co napsat, nevim co se má mezi Alanise a Jaredem stát. Co má udělat Tiara? Co Nathaniel? A kde se skrývá, ten, který Al proměnil? Já nevím. X.X Jednou velké NEVÍM a u názvu Alanise velký ?.

Dobré ranko?

30. ledna 2011 v 10:29 | Calestin |  Blog
Bré ráno přeji ^^
Dneska tu toho zas asi moc nebude.. možná až na večír.. Možná :D.

•Postoupila jsem do 2.kola SonB, tak budu ráda, když si najdete chvílu a věnujete mi hlas. (TADY)
 .Děkuju.

Á no.. to je asi vše :D.. totiž.. Jak Vám asi došlo, právě jsem vstávala, takže mám hlavu ještě v oblacích :D. Děkuju za pochopení a hezky si tu neděli užijte :).

Karavana Mraků

29. ledna 2011 v 19:48 | Calestin |  V&M
Jak už jste si mohli všimnout - jsem obdivovatelkou K. Kryla a taky Landy. Tak sem dávám stejnou písničku, kterou složil Kryl a nový generaci připomněl Landa ♥.Vrau *.^

29. ledna 2011 v 18:08 | Calestin |  Co se mi líbí ->
Asi som sa zaľubila :(( :D Slovensky to zní tak něžně! Proč nejsem slovenka?? :(:D

Jasný.. tenhle článek ztrácí na významu a věřte, že on opravdu skor žádný váznam nemá. Zkrátka jsem tak zkoumala DA, hledajíc nějakou fotku, kterou bych použila Alien na diplom (mimochodem, diplom už přibyl k ostatním :)) a najednou na mě vybafli taký krásný očiska, rty a ten nos!! :D No posuďte sami:
dimitrissims.blog.cz
Ne, není to Elijah Wood.. i když na týhle fotce je mu zatraceně podobný ^^


Ps.: Tenhle článek je tu hlavně proto, aby se to tu dneska trochu hejbalo :D.
A stále připomínám, že pro mě můžete hlasovat v SonB.Tak se tak stalo...

28. ledna 2011 v 19:44 | Calestin |  Ostatní
Jak jsem psala.. nakonec jsem si založila další blog (už nevím kolikátý). Je věnovaný Sylvii Likens (protože mě její osud nesmírně zasáhl a dojal) a taky Ellen Page (pro kterou mám jen jeden výraz - respekt). Budu ráda, když se na ten blog kouknete a přečtete si o Sylvii něco víc, než jsem tu mohla napsat. Taky bych byla ráda, kdyby jste napsali svůj názor ;).

Předem děkuju a tady je odkaz ; Sylvia-and-Ellen.blog.cz

Daniel Landa - Tacho

28. ledna 2011 v 18:21 | Calestin |  V&M
Já ho mám strašně ráda ^^


Diplomy za O&O :D

28. ledna 2011 v 17:45 | Calestin |  Ostatní
Myslím, že se Vás zapojilo dost a jsem za to ráda ^^.. Alespoň vidím, že Vás tohle zajímá, nebo že jste schopní napsat komentář :D:)


Diplomy jsou seřazeny podle toho, kolikátá jsi napsala komentář :)

Jop a připomínám.. prosím, prosím hlasujte pro mě TADY - Calestin. Budu Vám vděčná :)
Inspirace?

28. ledna 2011 v 2:22 | Calestin |  Blog
Inspirace? Obdiv? Respekt?
-
Ellen Page si u mě získala respekt aj obdiv a inspirovala mě. No.. možná, ne tak docela sama sebou, ale svou rolí a svým nasazením. Však kvůli roli Sylvie držela hladovku a odůvodňovala to tím, že Sylvie také musela hladovět. Na jejím místě bych tu roli asi nemohla zahrát.. už jen proto, že Sylvie si toho musela tolik utrpět.. Ačkoli na druhou stranu by to musela být pořádná pocta.

No.. nejspíš založím blog, který věnuju Ellen a Sylvii. Sice se tomu nebudu věnovat tolik, jako tomuhle blogu, ale cítím takové nutkání, že to musím udělat ^^

A tenhle design by pro začátek mohl stačit, ne?Lidi se nezmění...

28. ledna 2011 v 1:16 | Calestin |  the Moments
Právě jsem dokoukala film "Americký zločin". Řeknu Vám... ještě u ničeho jsem snad neřvala tolik, jako u tohodle filmu. Titanic.. jo. to byl děsně dojemnej film.. brečela jsem, když se chudák Jack nořil do hlubin oceánu, ale film byl zaměřený jen na hlavní dvě postavy. Mnohem víc se mě dotýkal fakt, že tehdy zemřela většina cestujících.. a vím, že tam taky zemřeli malé děti.. ale nebylo to úmyslné. ..Tenhle film vybráví o  mladé Sylvii.. vypadala tak na 15. Rodiče jezdili s cyrkusem a tak ji a její sestru svěřili do péče matky,která měla nevím kolik dětí.. Vedle přísnej režim. Až moc.. Přímo děsivej.
Když její dcera zjistila, že je těhotná, řekla to jen Sylvii s tím, že to matce nesmí říct. Když pak šla za tím, kdo jí dítě udělal, on ji chtěl znásilnit..to tam přišla Sylvie a aby ji nechal, řekla mu,že je těhotná. Tím to všechno začalo. Dcera -už nevim, jak se jmenovala- si začala proti ní vymýšlet lži, aby ji její matka potrestala. Nejdřív ji zpráskala opaskem, pak pálila cigaretou.. Určitě se shodnem, že to nemohlo být nic příjemného. Nakonec nevinnou Sylvii zavřela do sklepa a tam se na ní chodili pobavit její "roztomilé" ratolesti společně se sousedy. To je přec děsná sranda někomu pálit kůžu,kopat do něj, když se nemůže bránit, přivazovat ji  ke sloupu, a mučit ji dalšími hnusnými způsoby. A jako třešnička na dortu jí pak nažhaveným špendlíkem vyrýt na břicho "Jsem prostitutka a jsem na to hrdá". Pro věřící děvče to musí být největší utrpění, jaký může být. Nakonec bylo v podstatě jasné, že to Sylvie nezvládne a zemře. Co mě ale oddělalo byl fakt, že příběh byl dle pravdy.
Proto se mi jen potvrzuje doměnka o tom, že lidi jsou s*ině a nikdy se nezmění. Neříkám, že všichni. Neodsuzuju samozřejmě Vás..

Kdo si chce pořádně pobrečet a zanadávat na svět, je tenhle film pro něj přímo stvořený.

Na konci říkala Sylvie o té ženě, co ji mučila; "Obětovala mně pro své děti a své děti obětovala pro sebe." To už pak ani není matka, když tohle přece udělá...
Film končil tak, že se Sylvie vrátila do cyrkusu, kde se cítila nejbezpečněji  (samozřejmě..to už nežila) . Seděla na tom osvětleném kolotoči, na koníkovi a říkala něco ve smyslu; "Říká se, že Bůh má pro všechny činny důvod. Já zatím nepochopila, jaký." Myslím, že tahle věta odrovná každého. Mně osobně zasáhne vždy.
Vždy si představím věřícího člověka, který na konci svého utrpění prosí o milost.. aby ho Bůh přijal k sobě.. nebo aby mu alespoň dal znamení... A co když se žádné znamené neukáže? Jaké to pro toho člověka musí být zklamání..

No nic.. myslím, že na celou noc mám o čem přemýšlet. Jestli tam nahoře je a jestli ano, pak ho lidstvo muselo pěkně omrzet. A řeči typu, že si za to co máme ted, můžem sami , neberu. Za co může patnáctiletá holka? Za co může malé děvče, které nějaký magor znásilní? Za co může kluk, kterého si jen tak namátkou vyhlédne nějaká banda a zmlátí ho? Jasně.. právě jsem popsala činy, které dělají lidé.. ano.. Bůh nám prý dal samostatnou vůli.. ale mě furt přijde, že s námi jen hraje loutkové divadlo a tahá za nitky. Tak jestli si to právě čte; My Nejsme Loutky! A stále jsem nepochopila, proč nejvíc vždy trpí ten, kdo si to nejméně zaslouží. Realita? Kde se v nás bere ta zloba? Ta síla, co nám vůbec dovolí, někomu ublížit?

dimitrissims.blog.cz
Doufám, že teď jí je mnohem líp... :o(

Třpyt na sněhu

27. ledna 2011 v 21:29 | Calestin |  Fotogalerie
Když jsem šla ven, chtěla jsem zkusit kvalitu mého foťáčku a jeho všímavost. A on nezklamal! Tyhle fotky mám ráda... protože je na nich zachycen sních, když se třpytí :).

dimitrissims.blog.cz
dimitrissims.blog.cz

Pokus o ...

27. ledna 2011 v 21:24 | Calestin |  Limi kreslí ;)
Nixie mi poslala odkaz na supr čupr fotku .. mm..  no ..:D A tak jsem si řekla, že to zkusím nakreslit. Jenže když už jsem to měla nartlý , už se mi ale vůbec nechtělo do stínování.. Takže jsem si to šoupla do PFS a tam to jen trochu upravila :D
dimitrissims.blog.cz

Otázky-Odpovědi

27. ledna 2011 v 20:29 | Calestin |  Ostatní
Název " Bleskovky" se mi sem nějak nehodí, tak to budou otázky- odpovědi :D.

• Vymysli jeden verš básničky. (To není otázka, já vím :D)
• Kdybys měl/a tu možnost, zahrát si roly některé herečky.. v jakém filmu by to bylo?
• Když někdo píše bez smajlíků, naštve tě to? (Facebookovská otázka :D)
• Běloch, černoch, vietnamec nebo japonec? :P:D
• Noc, nebo den?
• Jaro/léto/podzim/zima. Které roční období tě nejvíce vystihuje?
• Se kterým znamením si nejvíce rozumíš?
• Která zem ti je nejblíž?
• Když si máš vybrat mezi občerstvením, zvolíš zmrzlinu, ledovou tříšť, nebo pití? :D
• Introvert, nebo extrovert?
• Být IN, nebo vybočovat z řady?

Myslím, že to by stačilo. Už jsem si na výslech zahrála dostatečně :D Ted je řada na Vás :P. Všem, kdo se zůčastní udělám diplom.  ^^ .. Tak doufám, že se někdo najde, abych mohla otevřít PFS :D.

Kvaska - Jdou

27. ledna 2011 v 18:13 | Calestin |  V&MUž ani nevím, proč jsem Lucku neměla v oblibě.. Tahle písnička je strašně .. úžasná :D ^^

Chinaski & No name - Na na na

27. ledna 2011 v 18:10 | Calestin |  V&M
Dvě mé oblíbené skupiny v jednom. Co víc si přát :). Strašně se mi ta písnička líbí :). Slováci & Češi do toho! :D


40. Volný dess - Dream

27. ledna 2011 v 15:42 | Calestin |  Volné designy


Na místo nad "info" si můžete říct o nějaký text :).

A teď jdu psát Alanise..možná :D

Snídaňový klub?

27. ledna 2011 v 13:58 | Calestin |  Filmy
Jako název filmu to zní dost divně, nemyslíte ?:D Původně, když jsem ten název viděla na dolní liště obrazovky jsem si řekla, že to bude blbost, ale že to zkusím... protože někdy jsou blbosti zábavný, že jo..:D No a hle! On to byl náhodou fajn film o středoškolácích. Sice starej.. hoodně starej, ale hezkej.
Jako první mě tam stoprocentně zaujala Allison. Tichá podivínka s tmavými vlasy, černými stíny (které jí nehorázně sekly) a bílou pletí. Něcím mi připomínala Kristen Stewart.. můžete posoudit sami:
dimitrissims.blog.cz
Bohužel na netu neni moc fotek velkých rozměrů a dobré kvality... kort ne z těhle let.
Takže.. tahle herečka mě zaujala natolik, že jsem nepřepínala na jiný program a sledovala dál.

Začátek filmu jsem neviděla, ale přečetla :D.. takže jsem asi o nic moc nepřišla, protože si to dokážu představit.
Pět studentů dostalo za trest poškolu. Každý z nich žije v půlně jiných sférách; Claire je hvězda střední školy, Allison podivínka bez přátel, Andy je nadějný sportovec, do kterého to jeho otec v jednom kuse hustí, John je gauner a Brian vzorný študák... Zkuste zavřít pět takových studentnů do jedné místnosti v dnešní době. Myslím, že představitel Johna, by rozmlátil všechno vybavení, možná i rozbil někomu tvářičku.. Představitel Andyho by se stále chvástal, jak je dobrý. Claire by si lakovala nehty. Brian by dělal onen zadaný úkol a Allison by si nejspíš někam zalezla z knihou a předstírala, že tam není. No.. uznávám, že by se tak nejspíš stalo i v té době, ve které byl film natočen, ale líbí se mi, že se nedrží až tak uplě reality. Je to prostě hezký film ke zkouknutí. Um.. a já momentálně ztratila nit, takže Vám o tom více neřeknu.. dobře.. tak Vám o tom více řekne TV prima :D :

        Středoškoláci John, Andy, Brian, Claire a Allison tráví za trest březnovou sobotu roku 1984 v učebně. Hlídá je tu přísný profesor Richard Vernon.
        Je přesvědčen, že děti jsou rok od roku arogantnější, a má obavy z budoucnosti, kdy budou tito spratci řídit zemi. Již příchod studentů ukáže, jak odlišné jsou jejich povahy. Atlet Andy se posadí do lavice vedle rozmazlené školní královny krásy Claire, gauner John z chudé rodiny vyhodí z místa šprta Briana a podivná Allison usedne až vzadu. Vernon jim nařídí, že mají během osmi hodin napsat esej o tom, jací jsou. A nesmějí opustit místnost.
Když profesor odejde do kabinetu, chce Brian začít psát esej, zatímco John začne provokovat a urážet všechny přítomné. Později studenti postupně nudou usínají. Probudí je až Vernon, který jim dovolí odejít na toaletu. Po návratu John pokračuje v provokacích a záhy se ukáže, že si všichni stěžují na rodiče.
         S Andym otec manipuluje a chce z něj mít nejlepšího zápasníka. Claire přizná, že je u nich rozvod na spadnutí a že rodičům na ní vůbec nezáleží. Brian se nechá slyšet, že on s rodiči také nevychází. John se svěří, že otec bije jeho i matku. Allison prohlásí, že ji rodiče ignorují. Po hodinách vzájemného svěřování studenti usoudí, že jsou na tom vlastně všichni stejně.Proč? :D

26. ledna 2011 v 21:30 | Calestin |  Ostatní
Řeknu Vám.. to je někdy skutečně zákon schválnosti. Konečně se ozve vedoucí z tábora, že by byl v únoru sraz. Já celá nadšená, že ano, že si čas sto pro najdu. No proč jsem asi tak natěšená? Nejen kvůli tomu, že by jsme se zase všeci sešli a užili si bezva den.. né, hlavně kvůli Rumcajzovi. (Kdo na můj blog chodí delší dobu, možná ví, o koho jde. A Sally to ví určitě.) A ako naschvál, napíše jeho ségra, že zrovinka v tu dobu, co bude sraz jedou na hory. Proč?! :D Já se z toho picnu.
Tak já si dám předsevzetí, že celý rok nebudu mít žádnýho kluka - já vim, ujetý :D-, že počkám do prázdnin, jen kvůli němu a on si jede na hory?! Panenko Marie... :D

Tohle byl krátký a nerozmyšlený článek, takže si ho nevšímejte. Příspěvek se po přečtení ihned zničí ^^
dimitrissims.blog.cz

• Nepřejte si Nikdy pozřít lék (nevim, proč tomu tak říkaj, když je to smíchanina bůh ví čeho :-! ), který má zabránit zvracení. Za á) je to snad vyrobené z právě toho, čemu se to má snažit zabránit - alespoň to tak páchne a chutná a za bé) budete po tom tak ospalí a malátní, že budete naprosto nepoužitelní. :D

• Dneska sem možná šoupnu ještě něco.. jen nevím co. Design? Možná .. to aby jste mi ho mohli pochválit a pak , jakoby se po něm slehla zem :D. Stále mě to baví :D.

• Začla jsem koukat na Kimikiss Pure Rouge za tip děkuju Yukii. ^^

• Nevíte o nějaké fotce, na které jsou dva kluci/chlapi ? Myslím..:D kde by nešlo vidět nic pohoršujícího pro děti -12, ale která by byla fakt sexy :D. Kdyby jste někdo měl zprávy o existenci takové fotky, dejte mi prosím vědět ^^ :D. Děkuji.

• To by asi stačilo.. možná.. asi... určitě. Děkuju všem návštěvníkům, že se stali navštěvníky mého blogu. Jsem Vám vděčná za komentáře :).

Portrét - Kristen S.

26. ledna 2011 v 21:18 | Calestin |  Limi kreslí ;)
Ňou.. jediné, co se mi na tomhle portrétu líbí je nos. Ten je totiž opravdu její :D.

dimitrissims.blog.cz

Prosila bych o hlas

26. ledna 2011 v 17:25 | Calestin |  Blog
Zkouším štěstí v SonB (soutěž o nejlepší blog), tak komu se na mém blogu líbí, byla bych ráda, kdyby pro mě TADY hlasoval.

Děkuju :)
dimitrissims.blog.cz