Designy na objednávku POZASTAVENO.

Alanise - 12. Směr Nevím kudy

17. ledna 2011 v 21:10 | Calestin |  Alanise
Je to jen krátká kapitolka, protože jinak by zase byla moc dlouhá :Ddimitrissims.blog.czZtuhle jsem stála a nepřítomně na ni zírala. Fascinovalo mě to. Vím, zní to divně, ale mě skutečně fascinovalo, jak mi z žil sála krev. Dokonce se mi to líbilo.
"Už zase ?" Ozval se Nathanielův vzdálený hlas. "Tak ty si nedáš pokoj?"
Tiara si ho nevšímala. Dál žíznivě pila a hleděla mi zpříma do očí.
"Dost!" Jaredův hlas rozbil naší bublina ticha, jako kladívko skleničku. Zmateně jsem si uvědomila, co se právě stalo a stále mírně omámená jsem sledovala, jak Jared Tiaru drží po krkem. Bylo evidentní, že do stisku dává hodně síly.
"Blázníš? Pusť ji!" Vyhrkla jsem a snažila se jeho sevření povolit. Tiara se o útěk vůbec nesnažila. Vytrvale vrtala pohledem do Jaredových očí a na rtech jí pohrával vychytralý úsměv.
"Jarede!" Zařvala jsem na něj a konečně si tak získala jeho pozornost.
"Měl bych ji hned teď zničit." Zavrčel a zašílhal po Tiaře.
"Ani omylem. Nic se mi nestalo, jsem v pořádku..."
"O to nejde, Alanise. Pokud má být s námi, musí se naučit ovládat. A tím, že se kdykoliv, jak se jí zachce, zakousne do nejbližší osoby by nám přinášelo leda tak problémy. Nemůžem si dovolit, aby někoho z nás oslabovala. Když má žízeň, musí to říct a já bych jí něco sehnal... Nebo by si mohla něco ulovit sama." Nthaniel tiše přihlížel a naslouchal Jaredovým slovům. Nejspíš s ním souhlasil.
"Já ji chápu. Musí mít příšernou žízeň, když se takhle chová. Copak si nevzpomínáš na své začátky?" Obhajovala jsem ji zatvrzele.
"Jistě, že pamatuju. Ale-"
"To je nuda..." Poznamenala Tiara znuděným hlasem a aby to potvrdila, okázale zívla.
"Co prosim?!" Vyjel na ni Jared a ještě více jí stiskl hrdlo, což bylo v podstatě neůčinné, protože upírá těžko uškrtíš.
"Vůbec nic nechápete. Jsem už pět měsíců po proměně a svou žízeň ovládat umím. Jen si zkus ochutnat kapku její krve... Na upíra má až nebezpečně lahodnou krev." Své tvrzení doprovodil svůdný úsměv, který evidentně věnovala mě. Zcela nepochopitelně jsem se začervenala a sklopila víčka.
"Takže tobě jen chutná! To je ještě sprostější, než-"
"Nerad vyrušuju vaši výměnu názorů, ale měli by jsme sebou hnout. Hned." Ozval se z ničehonic Nathaniel.
"Asi vás hodně baví, skákat mi do řeči, že ?" Zavrčel sarkasticky Jared a šlehl po něm pohledem.
"Teď se chceš hádat ? Skutečně ?! Jdou po nás lovci, jestli si už zapomněl  a já se skutečně nechci nechat strouhat, jako okurka." Vyjel po Jaredovi Nathaniel. Oprávněně.
Mezi námi se rozhostilo hluboké a napjaté ticho. Nejspíš nám všem šrotovaly mozky, které se snažily předpovědět reakce toho druhého.
    Vlastně to bylo moc fajn. Stáli jsme uprostřed, nejspíš po nás šla partička lovců upírů a mezi dvěma zástupci mužského pohlaví v naší skupince to překrásně skřípalo. Se zájmem jsem si představila oba dva v záři jisker a pro sebe se usmála. Proč já mám v tak prekérních situacích tak absurdní představy?
   Konečně se Jared dohodl sám se sebou a pustil Tiařin krk.
"Jestli se jí ještě jednou dotkneš, nedopadne to s tebou hezky." Varoval ji, vzal si a záda černý batoh a vyrazil. Já i Nathaniel jsem vzali zbytek věcí a všichni zamířili za ním.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | Web | 17. ledna 2011 v 22:29 | Reagovat

Ten tmavší,,2 ,,napíšu ti heslo

2 Yu Zmeja junior Ivashkov Yu Zmeja junior Ivashkov | Web | 18. ledna 2011 v 14:01 | Reagovat

Konečně nový díl! Už jsem chytala absťák :D Ale ty mě chceš zabít, takhle krátký.. :D

3 Alien Alien | Web | 18. ledna 2011 v 14:24 | Reagovat

Mala by som Alanise začať čítať od začiatku =D Počítač už funguje v poriadku ? Ja píšem kratšie...=D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz