Designy na objednávku POZASTAVENO.

Break od Life - popis

6. ledna 2011 v 16:34 | Calestin |  Break of Life
dimitrissims.blog.cz
♦ V příběhu Break of Life jsou tři hlavní postavy: Sam, Mandy a Mark.
↓↓↓

      ♦ Samovi je 24 let. Žije v malém bytečku, kde je pouze maličká kuchyně a koupelna. Společně s ním tam žije i Mandy, jeho sestřenice z druhého kolena, která mu chce pomoct, ačkoli on sám o pomoc nestojí. Drogy jsou pro něj přátelé. Ti, co ho vždy zachrání a vytáhnou z reality. Mandy je pro něj něco jako chůva. Dohlíží na to, aby si nic neudělal a usiluje o to, aby s tím přestal. Avšak... těžko se odolává něčemu, co je pro Vás záchraným člunem v oceánu plném žraloků.

      ♦ Mandy je teprve 16 let a už nyní se musí protloukat světem plným špíny a hrůzy. Z domova odešla po té, co jí rodiče zakázali se se Samem stýkat a pomáhat mu. Jistě že o ni měli strach. I sama Mandy to věděla, ale nedokázala se smířit s tím, že by Sama měla opustit a zanechat o samotného. Bydlí s ním, stará se o něj a chrání ho.. alespoň se o to snaží, ale drogy jsou silní protivníci. Možná mnohem silnější, než si sama Mandy myslí.

     ♦ Mark je Mandin profesor matematiky, fyziky a chemie, tudíž se vidí skoro denně. Mark neví o jejích přesných problémech, ale ví, že to rozhodně nemá snadné. Snaží se Mandy pomoct s učením a později i s životem, ačkoli v mnohém o omezují pravidla školy.


♦ Možná Vám bude připadat, že se scény často opakují, ale bude to účel a hlavně pravda. Sliby, pláč, křik, bolest, trízeň, smích, radost... řekla bych, že to všechno k drogám patří a proto to vložím i do příběhu.
Budu ráda, když to někoho z Vás zaujme natolik, že sem na blog bude chodit s nadšením pro další kapitolu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz