Designy na objednávku POZASTAVENO.

Únor 2011

Nowhere, aneb ano/ne

28. února 2011 v 20:37 | Calestin |  Ostatní
Hezký večer přeju :)
Nejdřív chci poděkovat Sally, tedy Lotiel a Alien, které si přečely příběh Domeček z karet a přidaly k němu komentář. Děkuju, vaše názory pohladily :o).


A pak... napadlo mě, že teď, když už není LH, mohla bych začít psát další příběh. Já vím.. to zas bude běh na dlouhou trať a Bůh ví, jestli to vůbec někdy dopíšu, ale zkusit to můžu... Takže .. brala bych inspiraci z rentu .. Já vim, už jsem s tim otravná, ale jinak to nejde :D.
Šlo by o mladou Adeline, která by studovala hereckou školu a na jejich divadelním vystoupení by si jí kdosi všiml a chtěl by, aby přestoupila na školu v Americe... Ona be to teda vzala a dostala se mezi zkušené herce. Žádný Zac Efron atd... nebylo by to z prostředí filmu :D.
Tak co? Zní to alespoň trochu zajímavě ? :D
A prosila bych o hlas TADY :).

Domeček z karet

27. února 2011 v 20:03 | Calestin |  Příběhy
Ten příběh jsem konečně dopsala. Doufám, že si ho někdo přečte a nějak mi ho okomentuje. Byla bych ráda :)
Pár fotek ... (které neskonale zbožňuji)

27. února 2011 v 17:06 | Calestin |  Adminka/Autorka?
Vlastně to nejsou fotky, ale screeny.. S Willem se bohužel neznám a osobní fotografku mu nedělám... I když by mi to ale vůbec nevadilo ^^ Upravila jsem je já, ale žádný zázrak to není... Film není zrovna v HD, takže ani screeny nemohly být kvalitní. Ale což... on je krásný všude :D.

Tuhle mám strašně ráda.. Je to záběr, kdy se zpívala písnička "Will I?".. Roger tady nejspíš lituje sám sebe, či co já vím, protože ještě nechce umřít, ale AIDS jaksi vyléčit nelze..


Pro pobavení; Edward ve Willovo podání :D


Tuhle fotku mám zas ráda z toho důvodu, že se na ní Konečně taky usmívá :))

Další ... k tomu se nelze vyjadřovat, protože to zkrátka nejde :D


A moje ouplně nejoblíbenější fotka ♥ :D.
Mimochodem .. neví někdo, co to tetování, které má mezi palcem a ukazovákem znamená. Jestli nějaký váznam tedy má... ale určitě ano:D. Uvažuju o tom, že si nechám udělat tetování.. jen nějaký malý. Nechci to přehánět :D.


Mimochodem.. mám rozepsaný jednodílný příběh. Dneska bych ho možná mohla dopsat a hodit ho sem :D
Jo áá.. užívejte si mé bezvadné nálady, než na mě zase přijde splín a na blogu budou jen depresivní články :D.

Chci jen zmáčknout "pauza"

26. února 2011 v 23:10 | Calestin
Will I lose my dignity? (Přijdu o svou důstojnost?)
Will someone care? (Koho zajímám?)
Will I wake tomorrow (Ukončí zítřejší probuzení)
From this nightmare? (Tenhle těžký sen?)

Určitě si každý z nás, alespoň jednou v životě kladl otázku; "Koho zajímám?" Nebo ne snad? Je mezi náma někdo, kdo je natolik šťastný, že by se ani jedinkrát v životě necítil opuštěný, bezcenný ? Řekla bych, že ne.
Jen.. chtěla jsem napsat nějaký článek, dlouho tu žádný nebyl a přišla jsem na jedno téma. V klidu jsem si sledovala rent a říkám si "sakra, musim jít na ten počítač a najít co chci, nebo to zítra zase zapomenu".. Tak jsem stopla film a šla na pc. Tady jsem si projížděla stránky, jednou se otočila a vidím, jak tam tak Roger a Mimi stojí. Stále na stejných místech. Stále ve stejném oblečení. Stále se stejnými šťastnými úsměvy. Tak si řikám; to je fajn, že na mě čekáte... kdyby to tak šlo, zmáčknout jen stopku, udělat to, co potřebuju a pak dát jen "play"... Možná by pak otázka, jestli přijdu o svou důstojnost, jestli někoho zajímám, jak se mám, nebo jestli jednou skončí ten sen jménem Realita byla úplně zbytečná. Kolikrát už jsme chtěli zastavit čas? Jen říct "stop" a svět by se přestal točit. Žádná další smrt, další bolest, protože by nebyl Kdo by tu bolest mohl způsobit. Nebyl by čas. To nepřetržité tikání, které nám jen dráždí bubínky by zmlklo. Nesmrtelnost? O to tu přeci nejde. Nechci žít věčně, byla by to nuda... Jen tak dlouho, abych stihla prožít všechny krásy, o které stojím. Najít pravou lásku, o které sním. Najít odpovědi na otázky, které má každý z nás... a že jich není málo. Přečíst všechno, co mě zaujme v knihkupectví. Omrknout všechny filmy, který za to stojej. Podívat se do všech očí, které v sobě mají nějaký příběh. Vyslechnout všechny vzpomínky lidí, kteří mají na Co vzpomínat... A pak jen tiše odejít. Pustit "play" a s klidnou myslí odejít. A co kdybych si ještě na něco vzpomněla? Třeba že jsem se nikdy nepotápěla v tichym oceánu ? Jednoduše ; stop.
No other road (Není jinam)
No other way (Není jinak)
No day but today (Jen dnes, žádné pak)

Anima Libera - 1. Jezero Maureen

26. února 2011 v 18:34 | Calestin |  Anima Libera
Je tu první kapitola, u které jsem měla tu čest ji napsat ^^. Příště se můžete těšit na Alieninu práci :). Doufám, že se Vám kapitola bude líbit. Přeji hezké čtení ;)
PS.: U DeVone prosím zapojte představivost :D.
44. Volný dess - Ian Somerhalder

26. února 2011 v 14:21 | Calestin |  Volné designy

K designu budou ikony a vše, o co si případný zájemce řekne :D ;)

Tužka, uhel + papír = Roger

26. února 2011 v 13:15 | Calestin |  Limi kreslí ;)
Když už jsem tak ujetá na ten RENT, tak jsem si dovolila nakreslit mého velkého oblíbence a platonickou lásku, Rogera. Ještě to není hotové a ani nevim, kdy se tak stane, ale obličej ho docela vystihuje :D
(A ta změna v NČ mi pěkně štve X.X)

Pani Aktivní...

26. února 2011 v 12:50 | Calestin |  Ostatní
Víte, jak já jsem někdy vysoce aktivní ... No bejvám i vysoce naivní, ale to je teď úplně o něčem jiném :D.
Měla jsem také období, kdy jsem se přihlásila do všech soutěží, které jsem na blogu viděla :D.. takže teď jsem v grafický soutěži, pak ještě jedný, pak v SONB a ještě v soutěží o nej jméno :D ... Nojo.. nejspíš tušíte, o co mi jde ... o jeden ne/důležitý hlas pro jméno Alanis :D .. Můžete hlasovat tady a je to jen ná Vás :D ;).

43. Volný dess - Black Swan

25. února 2011 v 16:31 | Calestin |  Volné designy
A k tomu takovýhle ikony:

42. Volný dess - Rob Pattinson

25. února 2011 v 16:29 | Calestin |  Volné designy
Na tenhle jsem docela hrdá :D.. takovej su ještě neudělala :D ;)

Lady Hell - 8.

25. února 2011 v 13:46 | Calestin |  Lady Hell
Poslední kapitola Lady Hell. Nevím, jestli to někdo čte, ale což ..:D Alespoň to už budu mít z krku. Přeju pěkné čtení:

Volné designy - HP

24. února 2011 v 19:31 | Calestin
Takže jsem se pustila do HP a ukutila 4 designy. Rona a Severuse nemám, protože Pfs na nich opět odmítl spolupracovat :)..

Otázky & odpovědi - II.

24. února 2011 v 17:04 | Calestin |  Ostatní
Otázky a odpovědi podruhé "klapka".
Diplomy udělám všem, co napíšou :D.
• K jaké věci/zvířeti by ses přirovnala? (Podle zvyků, vlastností...)
• Máš cíl? Jaký? (Cíl, který je až na prcholku žebříčku, kterého bych v životě chtěla dosáhnout.)
• Být, či nebýt? (Tuhle otázku si vylož, jak chceš :P)
• Co ty a téma války? (Co si o nich myslíš. Jestli důvody k válce byly "rozumné" atd...)
• Radši si pustíš doma film, nebo zajdeš do divadla na muzikál?
• Když máš na vybranou, jít si večer sednou k táboráku a oprášit zpěvník se starýma písničkama, nebo jít na párty, kam půjdeš? (Otázka jak z bravíčka, já vím ^^)
• Láska je ... (Co je podle tebe láska. Další "originální" otázka :D)
• Michael Jackson/Eminem/Avril Lavigne/Rihanna (Vyber jednu možnost :P)
• Tvůj názor na tetování ; u ♂ a u ♀.
• Věříš na paranormalní jevy ? :P
• Tvůj oblíbený film ?
Doplom bude mít každý s filem, který napíše k poslední otázce.

Today II.

24. února 2011 v 16:37 | Calestin |  Ostatní
Je to šílený. Spíš praštěný... Možná dokonce ujetý. Ale řiká se, že platonická láska je nejhezčí :D. Já tomu věřim, ale jsem na prášky z toho, že ty osoby nikdy nepoznám. Tak bych chtěla slyšet je živě. Taky zbožňujete nějaký muzikál ? Nemyslím film.. jako třeba.. co já vím muzikál ze střední. Něco třeba, jako je Fantom Opery a tak dále.. něco co má skutečně silnou myšlenku. Něco prosazuje. Má neokoukaný děj. Je originální. Chytlavý. Že jo? Fajn! Výtejtě v klubu! :D
Normálně a nenormálně jsem se zbláznila do muzikálu, o kterém tu už asi týden básním. Nebo to je dýl, jak týden ? ^^ Když jsem ho viděla prvně, bylo to v Tv a řikala jsem si, co je to za hovadinu. Jenže asi po pěti minutách se mi ta hovadina začla líbit a dneska jsem jí doslova posedlá. Neposlouchám nic jinýho, než hudbu z toho muzikálu a nekoukám na nic jinýho, než na ten muzikál. Jasně. Ono se to omrzí... ale stejně mám pocit, že se k tomu budu hodně ráda vracet a že jsem si z toho muzikálu, z toho děje něco odnesla. Ježisi. Fakt se tu chvástám na téma ; láska k muzikálu? Zastřelte mě ! :D
Sally udělala vzpomínkový a krásný video na tábor. ^^ Celý den jsem byla myšlenkama jinde ... a bylo tam krásně :D. Pak jsem teda šla udělat objev, že naše skupinová fotka je už skutečně na netu :D. Tak už jí mám v Pc. Teď se může zase potentočkovat, abych si všechno musela stahovat znovu. Jojo, Compíku, směle do toho.
(Ten černý klobou už neni Martinův ^^:D)
Dneska jsem dopsala 1. kapitolu k Anima Libera. Byla jsem pověřena napsat první část :D. Tak snad to projde :D. První kapitola by tu měla být o víkendu :).
Alanise, Alanise... nevím, kdy napíšu poslední díl . Stále jsem znechucena tím, že má napůl dokončená práce byla krutě a nelítostně smazána z Pc.
Mějte se fajn, možná Vám sem ještě dneska hodim nějaký design. Možná , stejně si z Volných dessů nikdo moc nevybírá :D.
A hlavně ; I should tell You, I should tell You...

Today I.

23. února 2011 v 21:21 | Calestin |  Ostatní
Dneska je den blbec. Fakt. Nejde mi v DA. Vám jde DeviantArt ? Štve mě to, protože DA je můj veledůležitý zdroj a bez něj nemůžu existovat. Teď už ne.
Celý den jsem se snažila o vypálení jednoho DVD. Marně. Jeden program mi hlasil furt error. Další, že potřebuje nákej program. A další mi to nechtěll vyžahnout, páč prej mám v Pc CD a ne DVD. Tak jsem se na to vykašlala a hodila na flashku. Další problém. Teď se mi to už 10 minut načítá na dývku a furt nic. Uvidim, jestli se to načte do rána X.X.
Jsem ráda, že se Vám design líbí. Potěší to :). A nejsem ráda, že se to stále nenačetlo. Pane Bože !
No nic... asi půjdu, nebo mi přeskočí. Už se stalo, ale to zatim nikdo neví. Jdu vyhodit dývko z okna, dobrou noc a sladké sny ^^

SonB...

23. února 2011 v 16:39 | Calestin |  Blog
Prosím ty, kteří mají čas, líbí se jim tu a jsou ochotni mi darovat hlas, aby mi ho darovali na Téhle adrese. Není to darování orgánů, takže Vám to nijak neublíží :D. Všem, kteří pro mě hlasovali/hlasují moc děkuju :).

Nezdar ?

23. února 2011 v 15:30 | Calestin |  Blog
Přeju hezký den :)) .. a dneska je docela hezký. Alespoň u nás :).
Dneska - po té, co jsem ukutila design Alien jsem se pustila do tvoření svého designu. Né, že by se mi předchozí obleček mého blogu nelíbil, jen to chtělo něco aktuálnějšího - totiž.. něco, co by víc vystihovalo mou náladu a zamilovanost do toho geniálního muzikálu. Áchjo ^^ .. První pokus nevyšel.. PFS na něm odmítl spolupracovat, čímž mi poradil, že tenhle nebude ten pravý, tak jsem se pustila do druhého pokusu a to můj Pofík fachal, jak na drátkách. Design je už nastavený a doufám, že se líbí. Text po pravé straně je text písně "One song glory", kterou jsem sem už dávala. Jinač si ji můžete pustit aj v menu ;).

Loučím se

22. února 2011 v 22:27 | Calestin |  Ostatní
Dneska mám padla. Ještě Vám sem dávám další song z .. hádejte :D. Ty dva, co tam zpívají jsou pár, takže se nedivte tomu přihřátému hlasu. To je Angel ^^. A ten druhý - sametový hlas je Tomův. Áchjo.. jsem na tom muzikálu závislá m@.@m


A mimochodem... BeeJayka, která má blog mimochodem v mých tipech (menu) si založila nový blog o stmívání. Sice je sotva na světě, ale nikdy nikomu neuškodí být předem informován, no ne ? Tak to tam kdyžtak omrkněte a něco napiště, ať má Bee radost :).A ještě něco ; mám návrh na nový design, takže tu bude co nevidět. To, s čím bude Vám neřeknu, i když někdo z Vás by mohl tušit ^^.

Pro dnešek se loučím! Mějte se famfárově :))Pravda v trezoru

22. února 2011 v 21:15 | Calestin |  Básnění a snění
.... a poslední. Mám ještě dvě, ale ty sem dávat nebudu = moc se mi nelíbí.
Hledám pravdu,
Pravdu o lásce.
Hledám jednu odpověď,
Odpověď k otázce.
Jedna pravda,
Jedna lživá pravda.
A tři lži na prodej...
Nebo pronájem ?
Hledám východ,
východ z ulice.
Hledám jednu cestu,
cestu z bludiště.
Ztrácím pravdy
a nacházím jen náhrašku.
Ztrácím pravdivé lži
a sbírám přetvářku.
Jedna lež,
jedna pravdivá lež.
A tři pravdy v trezoru,
před ním stráže v pozoru...

V imaginární svobodě

22. února 2011 v 21:09 | Calestin |  Básnění a snění
.. a pokračujeme :D.
Letíme měsíční lodí,
všiml sis ?
Vidíš tu zář a nebe, které nám vše splní ?
Jsme tu. Já jsem. Ty jsi.
Tady není žádný čas,
žádný limit.
Nezradí nás hlas,
je to náš imaginární kryt.
Žádné plány a rozhodnutí,
jen ty, já a svoboda.
Už žádný svět plný lidí,
je to naše tichá zahrada.
Zůstaň tu se mnou...
Budu tě střežit až usneš.
Navždy jen plout noční oblohou.
Zůstaneš ?
dimitrissims.blog.cz