Designy na objednávku POZASTAVENO.

Chci jen zmáčknout "pauza"

26. února 2011 v 23:10 | Calestin
Will I lose my dignity? (Přijdu o svou důstojnost?)
Will someone care? (Koho zajímám?)
Will I wake tomorrow (Ukončí zítřejší probuzení)
From this nightmare? (Tenhle těžký sen?)

Určitě si každý z nás, alespoň jednou v životě kladl otázku; "Koho zajímám?" Nebo ne snad? Je mezi náma někdo, kdo je natolik šťastný, že by se ani jedinkrát v životě necítil opuštěný, bezcenný ? Řekla bych, že ne.
Jen.. chtěla jsem napsat nějaký článek, dlouho tu žádný nebyl a přišla jsem na jedno téma. V klidu jsem si sledovala rent a říkám si "sakra, musim jít na ten počítač a najít co chci, nebo to zítra zase zapomenu".. Tak jsem stopla film a šla na pc. Tady jsem si projížděla stránky, jednou se otočila a vidím, jak tam tak Roger a Mimi stojí. Stále na stejných místech. Stále ve stejném oblečení. Stále se stejnými šťastnými úsměvy. Tak si řikám; to je fajn, že na mě čekáte... kdyby to tak šlo, zmáčknout jen stopku, udělat to, co potřebuju a pak dát jen "play"... Možná by pak otázka, jestli přijdu o svou důstojnost, jestli někoho zajímám, jak se mám, nebo jestli jednou skončí ten sen jménem Realita byla úplně zbytečná. Kolikrát už jsme chtěli zastavit čas? Jen říct "stop" a svět by se přestal točit. Žádná další smrt, další bolest, protože by nebyl Kdo by tu bolest mohl způsobit. Nebyl by čas. To nepřetržité tikání, které nám jen dráždí bubínky by zmlklo. Nesmrtelnost? O to tu přeci nejde. Nechci žít věčně, byla by to nuda... Jen tak dlouho, abych stihla prožít všechny krásy, o které stojím. Najít pravou lásku, o které sním. Najít odpovědi na otázky, které má každý z nás... a že jich není málo. Přečíst všechno, co mě zaujme v knihkupectví. Omrknout všechny filmy, který za to stojej. Podívat se do všech očí, které v sobě mají nějaký příběh. Vyslechnout všechny vzpomínky lidí, kteří mají na Co vzpomínat... A pak jen tiše odejít. Pustit "play" a s klidnou myslí odejít. A co kdybych si ještě na něco vzpomněla? Třeba že jsem se nikdy nepotápěla v tichym oceánu ? Jednoduše ; stop.
No other road (Není jinam)
No other way (Není jinak)
No day but today (Jen dnes, žádné pak)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alien Alien | Web | 27. února 2011 v 12:26 | Reagovat

Už dlhé roky snívam o tom že by som sa raz naučila manipulovať s časom . Zastaviť ho , vrátiť ho a pretočiť ho ale čas nám to zrejme nikdy nedovolí . Bolo by pekné "stopnúť" čas a práve by si človek pripadal že svet je len jeho...ja by som sa vtedy cítila voľná presne ako chce byť Kay .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz