Designy na objednávku POZASTAVENO.

Today II.

24. února 2011 v 16:37 | Calestin |  Ostatní
Je to šílený. Spíš praštěný... Možná dokonce ujetý. Ale řiká se, že platonická láska je nejhezčí :D. Já tomu věřim, ale jsem na prášky z toho, že ty osoby nikdy nepoznám. Tak bych chtěla slyšet je živě. Taky zbožňujete nějaký muzikál ? Nemyslím film.. jako třeba.. co já vím muzikál ze střední. Něco třeba, jako je Fantom Opery a tak dále.. něco co má skutečně silnou myšlenku. Něco prosazuje. Má neokoukaný děj. Je originální. Chytlavý. Že jo? Fajn! Výtejtě v klubu! :D
Normálně a nenormálně jsem se zbláznila do muzikálu, o kterém tu už asi týden básním. Nebo to je dýl, jak týden ? ^^ Když jsem ho viděla prvně, bylo to v Tv a řikala jsem si, co je to za hovadinu. Jenže asi po pěti minutách se mi ta hovadina začla líbit a dneska jsem jí doslova posedlá. Neposlouchám nic jinýho, než hudbu z toho muzikálu a nekoukám na nic jinýho, než na ten muzikál. Jasně. Ono se to omrzí... ale stejně mám pocit, že se k tomu budu hodně ráda vracet a že jsem si z toho muzikálu, z toho děje něco odnesla. Ježisi. Fakt se tu chvástám na téma ; láska k muzikálu? Zastřelte mě ! :D
Sally udělala vzpomínkový a krásný video na tábor. ^^ Celý den jsem byla myšlenkama jinde ... a bylo tam krásně :D. Pak jsem teda šla udělat objev, že naše skupinová fotka je už skutečně na netu :D. Tak už jí mám v Pc. Teď se může zase potentočkovat, abych si všechno musela stahovat znovu. Jojo, Compíku, směle do toho.
(Ten černý klobou už neni Martinův ^^:D)
Dneska jsem dopsala 1. kapitolu k Anima Libera. Byla jsem pověřena napsat první část :D. Tak snad to projde :D. První kapitola by tu měla být o víkendu :).
Alanise, Alanise... nevím, kdy napíšu poslední díl . Stále jsem znechucena tím, že má napůl dokončená práce byla krutě a nelítostně smazána z Pc.
Mějte se fajn, možná Vám sem ještě dneska hodim nějaký design. Možná , stejně si z Volných dessů nikdo moc nevybírá :D.
A hlavně ; I should tell You, I should tell You...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz