Designy na objednávku POZASTAVENO.

Můj sen

23. března 2011 v 19:29 | Calestin |  Adminka/Autorka?
Nazdárek, lidi ! :)

Tak co, jak se vede? Doufám, že fajn :P.
Vím, že sem teď často nepíšu - nemám náladu a taky Múza dělá uraženou.. nevím co jsem jí provedla.. Napsala su ale článek na téma týdne - přečíst si ho můžete TADY.

A byla bych ráda, kdyby jste si přečetli 2. díl Anima Libera - TADY.

A doporučuju pár filmů: Až tak moc tě nežere (Hvězdné obsazení :D), Útěk z konce světa (má to dvě části) a nebo taky S tebou i bez tebe (Hraje tam fešný herec - teda dle mě :D - Kdo má taky rád černý kudrliny? :D)

Ale tenhle článek měl být o mém snu. Kdo má zájem ponořit se mezi řádky mých řečí, nechť rozklikne celý článek:

Tak jsem jednou přemýšlela nad tím, co je vlasně můj sen. Nejdříve jsem si řekla "být malířkou".. Po chvilce mě napadlo "být spisovatelkou". A pak "hrát v divadle"... ALE. Ano, to napínavé ALE :D..Došla jsem k závěru, že ani jedno není až tak úplně můj sen, pro který bych se třeba rozkrájela.. Ne. Můj skutečný sen je nezávazný život.Nezávislý život.
Jsem beran.. Mám doma knížku o beranech (jasně, že znamení zvěrokruhu :D) a většina popisu mou osobu vystihuje. Je pravda, že potřebuju cítil volnost.. neustále.. líbí se mi představa "být jeho", ale to nedovolim každýmu frajerovi, se kterým kdy budu chodit. Je fakt, že jsem nezávislá, ale jak se to vezme.. Jsem zatím závislá na mamce.. prostě jsem. Neřiká se mi snadno, že se stydim dojít si sama koupit oblečení, ale já jsem tak děsně ne/společenský typ, že to nedávám. Však já se snad naučím životu, až budu v Bechyni.. Doufám. Na druhou stranu nejsem závislá na rozhodnutí jiných. Jestli někdo rozhodne, že se věci budou dít tak a mě se to prostě nezamlouvá, já se na to vykašlu. Nebudu dělat to, co se mi řekne, prostě nebudu. Jasně. Mladej mozek. Jenže já radši budu pendlovat z jedný práce do druhý, než abych se podřídila něčemu, co se mi nelíbí. Proto nebudu na nikom závislá. Taky nechci být závislá na nikom kvůli penězům atp. Můj život. Chci být závislá jen sama na sobě. Na svých rozhonutích.
A teď k mému snu; celoročně bych chtěla něco tvořit. Neustále. Ať už kreslit, fotografovat, šít, psát... Cokoliv, co by mě bavilo. Na jaře si užívat ještě ospalého slunka a fotit. Všechno možné. V létě cestovat. Tak různě... pěšky, nebo nějakým starym žlutym pick-upem. Po nocích přespávat ve stanu, pod širákem, nebo v autě... Procestovat evropu křížem krážem. Na podzim opět fotit.. vydělávat si všelijakými způsoby. Focením, kreslením, hraním .. Tolik by mě toho bavilo.. A v zimě spřádat síly na další jaro, léto a podzim. Užívat si. Kašlat na pravidla. Žít si podle svýho, podle svých představ, svých snů. Prožít vše, co prožít chci. Prostě Žít.
....Jenže k tomu potřebuju prachy :D.... Jaký idiot vymyslel peníze? ^^ Jsou kvůli nim jen vraždy, krádeže-.. Stejně je to všechno jen kvůli penězům a chamtivosti lidí.. Pche, peču na to. Realita už mě nějak nezajímá. Nastupuju do žlutýho pick-upu a odjíždím do Španělska za přáteli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimee Aimee | Web | 23. března 2011 v 19:35 | Reagovat

Sladké.
Ale v podstatě chceš to samé co já.
Svobodu.
Cestování po světě.
A hlavně, něco víc než máš teď.
Ale na druhou stranu, kdo v tomhle věku by něco takového nechtěl?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
dimitrissims.blog.cz