Designy na objednávku POZASTAVENO.

Leden 2015

"Zkouška rozhlasu"

8. ledna 2015 v 23:31 | Calestin |  Ostatní
Přeju nádherný deštivý večír, alespoň těm, u kterých prší :).

Je to už hodně dlouho - 4 roky? - co jsem se tu neukázala a okázala svůj první a milovaný blog ignorovala. Zkusila jsem si založit asi další dva, ale nebylo to nic platné. Tenhle je nejspí mou součástí, vyrůstala jsem s nim a je zajímavé, jak může blog chybět. Několikrát jsem měla nutkání znovu začít, ale měla sem strach. Dřív jsem tady mohla být bezprostřední, možná taky proto, že mi net připadal dost anonymní. Jak absurdní.
Zrovna včera jsem se dívala na jeden film, šlo tam především o vynález, který dokázala sledovat a nahrávat sny.. pak o to, že se toho dá využít ke zlým počinům..no jako všechno. Na obranu snů tam padlo něco v tom smyslu, že sny odhalují nás samotné, že tam jsme sami sebou bez přetvářek, podobně jako internet. Je fakt, že je někdy snazší komunikovat před net, sdělovat se prostřednictvím blogu. Aspoň jsem si to dřív myslela, ale čim jsem starší, tim mám větší paranoiu a pocit, že můžu psát co chci mizí.
Každopádně! I přes to bych se sem ráda vrátila. Za ty čtyři roky jsem se změnila, měníme se furt, no ne? A ráda bych zase začala psát. Musím se přiznat, že za ty čtyři roky jsem nenapsala téměř nic a hodně mě to mrzí. Zkouším to, doufám, že blog mi pomůže a bude mi podporou ve psaní - a nejen blog, ale hlavně Vy.

Tenhle článek je možná jen výkřik do tmy, kdo ví :). Zkouším, jestli ti blogeři, které můj blog kdysi navštěvovali ještě provozují svou "živnost", jestli se sem ještě občas kouknou a jestli ne, jestli se sem podívá někdo nový a další. Každopádně budu moc ráda, když se tak stane a upořímně, ani nevim, jakou reakci na tenhle článek čekám :D. Možná taky žádnou.

No nic, jdu vymést sopky a i tu vyhaslou, protože člověk nikdy neví....
dimitrissims.blog.cz